Poglej enojno objavo
Staro 25.06.2006, 21:34
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502
Privzeto Re: zvestoba da ali ne

Citat:
Objavil-a veska
V teh casih ko smoljudje cist nori in ni nihce nicesar vec pripravljen potpeti...govorim o partnerskem odnosu...in vse bolj postajamo podobni zivalim in upostevamo nagon bolj kot neke ljubezenske zaobljube bodisi partnerju ali samemu sebi...(ali pa je bilo to ze vse prej , samo ne toliko javno) ...se vam ne zdi da je nenormalno se it porociti in podpisati da bos zvest celo zivljenje????? Halooo? A no to lahko samo zelja?
Pa ne mi razlagat smisla poroke, ampak povejte mi vas pogled na partnerski odnos....kako imeti strast do nekoga po 6,7 letih ali vec....ce si brez otrok..ker pol ko so oni je to ze druga tema....

Dajte mi povedat vase mnenje...res me zanima...
Hvala lepa in lep dan se naprej...
Mah glede partnerstva sta ponavadi samo dva dejavnika, ki prevladujeta in sicer sex in ekonomija.
Res ne vem, zakaj se ljudje porocijo, ali predvsem zaradi sexa ali iz ekonomskih razlogov. Glede ljubezni vprasanje, saj ljubezen ni prav nic vec, kot sex vcasih, saj vsakdo ima dosti prijateljev in prijateljic, potem se pa mora odlociti za eno osebo v katero se bo zaljubi in potem sexal. V bistvu zaljubljenost je neke vrste predigra za pravi sex.

V glavnem dandanes je predvsem ekonomski pritisk uni, ki te pritiska na poroko, tako, da si lazje zagotovis prezivetje, ker dandanes samska oseba zares tezko prezivi, ceprav ima morda svoje stanovanje, torej poroka je nuja, predvsem iz ekonomskega smisla, sex je skoraj sekundarnega pomena in v bistvu me res zanima, koliko ljudi ima isto starst po vec letih in koliko je zares pomembnih unih par minut sexa na dan ali na teden. Prijateljstvo se od partnerstva razlikuje samo po sexu.