Poglej enojno objavo
Staro 10.08.2011, 17:11
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.310
Privzeto Re: Simobil dvakratno draži

Citat:
Objavil-a liverpool_9 Prikaži sporočila
kukr jaz razumem se te enote porazdelijo na smse,pogovore,prenos podatkov...in ...kr neki.Po moje je to še sam neveš kuk lahku kej porabš in kje moraš šparat da ne boš presegu...pa lovit se.

Jaz imam orto v nulo-sem čez 30+ (vse se da uštimat da si še naprej naročnik orto v nulo) iam 1000min v simobil 250minut v druga omrežja z stacionarnim omrežjem + 400mb prenosa-->27€
Ti je to ugodno al drago?lahko še nabiješ 2€ za podražitev...nevem no...men odgovarja.
Evo citiram ti z uradne strani pojasnilo če to ne razumeš pol ti ni pomoči

Citat:
BREZMEJNI paketi združujejo klice, SMS in MMS spročila ter prenos podatkov v eno košarico. In kaj to pomeni? Plačevali boste fiksno mesečno naročnino za izbrani paket, vsak mesec pa boste prejeli v naprej znano količino enot, ki jih boste lahko porabljali za vse storitve in to tako, kot boste želeli sami.
Evo še neki s uradne strani:
Citat:
Enote, vključene v pakete, veljajo hkrati za vse storitve; klice, SMS sporočila, MMS sporočila, prenos podatkov. Odločitev, za katere storitve jih boste porabili, smo v celoti prepustili vam.
Omejitve so samo Klici v druga omrežja ki je odvisna od paketa ki maš....Tko da druge omejitv pri sms , mms in Prenos podatkov ni če si v Tušmobilovem omrežju..

p.s. če tega ne razumeš ti ni pomoči

Jst vem da je zame nabolj ugoden Tušmobil...

Nazadnje uredil Rusy : 10.08.2011 ob 17:22.