Tema: Tvin na TV
Poglej enojno objavo
Staro 08.10.2016, 07:35
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.754
Privzeto Re: Tvin na TV

Citat:
Objavil-a merko Prikaži sporočila
Pozdravljeni. V akciji sem kupil tv Lg 49UH610V in imam problem, ker mi tvin noče sprejeti ali gesla ali uporabniškega imena. Vse lepo in prav,ko pridem na stran, ji ponudi prijavno okence in ko vse napišem in preverimo, Evo noče sprejeti. In napiše , da ni pravo Up. ime ali geslo. Oboje vneseno pravilno. Kaj bi lahko bilo narobe? Hvala.
Pozdravljeni. TV aparat nima veze z prijavo v TViN, saj se na TViN prijavljate prek računalnika v brskalniku (www.tvin.si) ali pa na mobilni napravi (tablica, mobitel) prek mobilne aplikacije TViN. Pogoj za delovanje oziroma prijavo v TViN je, da imate kreiran račun Moj Telekom z vpisano SPP številko in pridobljeno kodo Telekom ID. Če imate to urejeno in zadeva še vedno ne deluje, je najbolje, da nas pokličete v naš klicni center na brezplačno številko 0801000. Lahko pa nam tudi sporočite svoje naročniške podatke (uporabniško ime ali SPP številko) in kratek opis težave (tudi s katerim e-mail naslovom ste registrirani na portal Moj Telekom in se z njim prijavljate v TViN) na zasebno sporočilo. Pripišite pa tudi kontaktno telefonsko številko, na kateri ste dosegljivi.

lp,
Sebastjan