Poglej enojno objavo
Staro 04.01.2008, 18:16
souL Uporabnik souL ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce souL
Član od: Dec 2007
Sporočila: 43
Privzeto Re: Vse o aparatih Samsung

Citat:
Objavil-a Hrushka Prikaži sporočila
tukaj sem tudi jaz zraven... kako prenesem fotografijo prek bluetootha? je mogoče tudi prek ir? prosim za pomoč. sem pač malo anti. hvala!
Ja večina telefonov ima v meniju mapo Povezovanje (vsaj tko ma moj (Nokia), za druge ne vem..??) . Tam notri se skrivata tut ''zob'' pa IR.. Pol pač enostavno vključiš eno al drugo...
Naslednja poteza je da izbereš neko datoteko (sliko, muzko..) ki bi jo rada poslala in daš Možnosti, Pošlji, tam se ti pa ponavadi prikažejo tudi ukazi kot so: Pošlji brek Bluetooth, Pošlji prek IR... Potem pa ponavadi traja nekaj časa (par sekund, nč več) da tvoj lastni telefon najde drug telefon. Pol ga pa enostavno označiš in daš pošlji.
Ko hočeš datoteko sprejeti, pa Bluetooth oz. IR samo vključiš in potem sprejmeš datoteko ki ti jo nekdo pošilja.

Pri IR je še samo ena stvar. Na telefonu (če ima IR) je tudi nek prostorček ob strani telefona ali na vrhu ki je točno določen in deluje kot IR. In pol moraš med pošiljanjem približati ''tist prostorček'' na svojmu telefonu z ''prostorčkom'' na drugem telefonu.

sicer se mi zdi da sm vse skupi mal blesavo povedala ampak, vsaj voljo sem pokazala.
Ammm prilagam eno slikco pa sm usaj prbližno prikazala kje ma tale Nokia e50 tist ''prostorček'' za pošiljanje prek IR

Glede tistga kabla Problems, jst bi ga poslala nazaj na tvojmu mestu ja.