Poglej enojno objavo
Staro 18.06.2008, 11:14
Dalmatinec Uporabnik Dalmatinec ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Dalmatinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.065
Privzeto Re: Ali je z nami še vse v redu?

Citat:
Objavil-a Burda Prikaži sporočila
kaj se farbamo, da je vse ok, pa zakaj se človek ustreli...zakaj??? a je kaj čudno danes, da se kdo fenta. saj se sploh ne poznamo, še žena se sprašuje, kako, zakaj, ni mi jasno, sploh mi ni jasno, pa tak veseljak je bil in foksnar, pa se je šel vesit...
tako je danes...glavno, da se modri fantje z ciničnimi in tud slučajno ne grenkimi obrazi rehabilitirajo od grozote, ki so jo doživeli ob tem samomoru.
kaj pa se je pletlo po glavi temu revežu, ki mu je bila morda to pika na i in je samo še čakal, kdaj ga bo razneslo od raznih begajočih misli. kaj pa mi vemo, kaj pa sploh kdo ve...saj se nihče več ne pogovarja..
Se strinjam. Saj sem sam ob uvedbi teh rigoroznih kazni, zaradi katerih bo marsikdo prišel na kant, že sam opozarjal. Evo, zdaj pa imamo prvo žrtev. mater, pa saj je nekomu plačat eno kazen drobiž, nekdo drugi pa bo zaradi tega ob eksistenco!
Sicer ni znano, kaj je sploh tipa prignalo v to da se je vpričo žandarjev fental ampak ziher mu ni preostalo drugega, ko je verjetno zvedel ali pa se zavedel, kolko ga bo vse to koštalo!!!