Poglej enojno objavo
Staro 18.06.2008, 11:21
pecnikr Uporabnik pecnikr ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce pecnikr
Član od: Jun 2008
Sporočila: 536
Privzeto Re: Ali je z nami še vse v redu?

ja tole mamo kar mamo ljudje božji sej mamo vsi probleme takšne in drugačne ampak treba je pr seb met trezno glavo ...js se nikol ne spuščam v težave nobene ker vem kaj sledi...????? sam sebi po domače povedano..se_ r _ em v žep...in to kar nekdo počne neumnosti in misli na samomor je pa to čist njegova stvar......treba je vedet da z samomorom NE rešiš le sebe daš pa odprte možnosti generaciji za tabo ki razmišlja takole..... neki bom neumnega storil in če mi spodleti je itak rešitev samomor??????...in dejansko en človek v krizi pozna le to rešitev ker je bolj enostavno nekoga posnemat kot pa z svojo glavo razmišljat...... se zaveda kdo z grenkimi mislimi kaj povzroči ko odreši sebe ????? ....dvomim da to pomisli preden nardi konc....poleg tega ne da samo rešitev na krožniku ljudjem v krizi ampak tudi nekomu ki ga je mel mogoče rad pa on tega ni vedel ( sigurno je kdo bil ki mu je blo kaj mar za njega) njemu pa vsili grenek okus življenja in zaprtost v sebe ker je izgubil osebo ki jo je mel rad in ....to enostavno ni prav ....in v take skrajnosti človek sploh nebi smel z it ..........hmmmm lahk bi govoril in govoril pa nebi blo konc....
Jaz sem zlo dolgo bil tud bolj negativc ampak sem si enega dne rekel vse okol sebe bom imel rad pa ni važno kak je ,ni važno kako zgleda , je pa sigurno ena stvar ki pa mi je vsaj malo všeč na njem in na to stvar se osredodočim in jo dam na prvo mesto kot njegovo najbolšo značilnost .....to je to ....veste če nekomu daš nekaj svojega srca se tudi njegovo srce hitro vrne in takoj čutiš dobro delo oz prijatelstvo........torej da se z ljudmi delat in živet le dobroto je treba v skromnih merah dajat ljudem v krizi pa bo!!!