Poglej enojno objavo
Staro 15.04.2016, 09:10
lukadane Uporabnik lukadane ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2007
Sporočila: 474
Privzeto Re: MulticastTV - program za gledanje sioltv na računalniku

Citat:
Objavil-a rock Prikaži sporočila
Ah ja. Torej na Telekomu še ni IPTV to PC mrk. Klasični streami so torej še aktivni. Pač pa so se pojavili vzporedni IP-ji s kodiranjem.

Zakaj nebi govorili o tem? Ta tema na tem forumu in na prvi izvedbi SIOL foruma je stara hja ja kakih 10 -12 let. Pravzaprav od prvih dni IPTV in VLC predvajanja. Glavo v pesek in problema ni?... NO GO

Uradno stališče Telekoma o tej temi bi bilo več kot dobrodošlo (da koga ne prepričam v kako vezavo (TS ima še vedno določen prednosti pred konkurenco na bakru) potem bo pa kompleten mrk na PC in jih od njega dobim po...).

Kot vsa leta, ko sem bil naročnik SIol-a še vedno trdim, da alternativni zajem IPTV za NAROČENE kanale na PC mora biti mogoč in ja skrajni čas bi že bil da postane uraden.

Sem že mal pozabil, ko smo pred časom tole temo glodali. Ali vsi STB-ji v uporabi podpirajo kodiranje?

Sem pa tudi en od tistih, ki 100% odjavi IPTV, ko mi ne bo več delal prek MC ali uradnega programa, ki pa seveda ni browser. Glede variante skozi browser pa sedajle nebi ponavljal svojega pogleda. No saj za ogled nazaj, ko drugega ni je OK. T-2 verzija mi je postala kar všečna. Po Twinu pa že dolgo nisem klikal in niti ne vem kako trenutno izgleda in predvsem ali spet dela ON TOP okno kot je nekaj časa do ene nadgradnje.
TVIN kot tak, se je precej izboljšal. Lahko gledaš v svojem oknu, imaš lepo prikazan spored in izbiro kanalov, vsekakor pa pogrešam dve osnovni zadevi:

- izbiro vseh naročenih kanalov, seveda HD kvaliteto, ker tole sedaj je traparija ...
- možnost prilagajanja/razvršanja seznama kanalov in kreiranje grup (šport, filmi itd...)
Odgovorite s citatom