Poglej enojno objavo
Staro 06.01.2005, 20:29
mattadox Uporabnik mattadox ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2004
Sporočila: 17
Privzeto

Pozdrav!

ORF1 je totalno neuporaben. Tenutno sem 1 minuto gledal (beri snemal) kockice v Leathal weapon 3, ki je btw. spet predvajan v xy formatu (logotipa se ne vidi...bla bla).

1. Mi lahko nekdo svetuje, kako pridem do nastavitev za apreminjanje aspect ratia?

2. Na kakšen način lahko reklamiram račun za sh:i:t:y quality storitev, kot je Siol TV?

3. Pozna kdo kakšnega free web space providerja, ki omogoča upload datotek velikih do 10 mega? Pripravljam zbirko posnetkov (oz. imam že pripravljeno)nekvalitetnega oddajanja SiolTv v preteklih 2 mesecih. Več ali manj so kockice, kockice in spet kockice, nedelovanje določenega programa ipd. Posnetke sem pripravil s kamero in so v avi formatu.

Lep pozdrav!

PS. Nad siolom, kot ponudnikom SiolTV sem že obupal, ker pa nimam druge možnosti spremljanja tv programov (no satelitska je alternativa, a sem jo zamenjal s sioltv) jo pač uporabljam. Še vedno mislim, da je Siol dolžen zagotoviti ustrezno kvaliteto storitve. Na pobudo predstavnice urada za varstvo potrošnikov sedaj zbiram dokazni material.

Kako se o vse skupaj razpletlo bomo še videli.

LP Matt

<----***@@@@@***---->
Odgovorite s citatom