Poglej enojno objavo
Staro 01.01.2014, 20:54
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.065
Privzeto Re: Zavajanje ali nezagotavljanje naročenih storitev ?

Citat:
Objavil-a gbauer1 Prikaži sporočila
Nakladanje Dosti je še takšnih (tudi sam do nedavnega) ki imajo sinhronizacijo samo za 1 ali 2 TV pa tudi plačujejo isto ... Koliko imaš sinhronizacije toliko pač gledaš, nekje pa omejitev mora biti... če je logična ali ne je pa drugo ... Če je toliko boljše na T2 in Telemach pa pojdi tja Verjamem, da jih je dosti tudi odšlo predvsem zaradi SK kanalov pa je verjetno sedaj dostim žal ... Tudi drugje ni vse super kot jih dosti navaja na tem forumu ...

Prebral sem jaz že vse tukaj, pa na FB in ne vem še kje ne, tako da meni ne rabiš še enkrat razlagati zakaj se gre (ker dobro vem)... Ne vem, kako se ti da že nekaj tednov s tem ukvarjati in vsak dan eno isto pisati ... Jaz če bi bil tako nezadovoljen in bi bilo drugje tako super kot navajaš bi že zdavnaj odšel
To ti misliš da razumeš a na žalost nimaš pojma.
Kot prvo ti mora biti jasno da iščem samo tisto kar sem podpisal,kar je v pogodbi in pogojih telekoma.
Če si pogledal prilepljene slikce ti vse to piše.

In kaj si jaz sedaj po tvojem izmišljujem ali zahtevam preveč ?
Po tvoji logiki potem nekdo ki ima naročen paket z internet hitrostjo 4Mb ne more spremljat nit enega hd programa. A zakaj ? Ker potrebuje en hd program 5,5-6Mb.

In kdaj bom jaz menjal ponudnika naj ne bo tvoja skrb.
Je pa žalostno da moram imeti naročeno še telemach kabelsko da lahko nemoteno uporabljam štiri tv.

Lp
Odgovorite s citatom