Poglej enojno objavo
Staro 18.07.2007, 23:25
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950
Privzeto Re: Forumski kolesarski klan

@Katrin: ja to je kar moteč faktor... meni se pojavijo mravljinci ponavadi po ene 15 preevoženih km in potem je celo sranje s tem kako jih bom odpravil... mah...
No kar se pa tvojega drugega vprašanja tiče: v okolici Kranja jih jemljejo v račun U-sistem, potem na Kokrici Žagar... Za ljubljano pa nimam podatkov, ampak je sigurno kje kakšna trgovina ali pa serviser, ki jih odkupuje...

@spartan: okvir skriva le najboljše: visokokvalitetno aluminij-magnezijevo zlitino, zvari so vrhunske kvalitete in podobne scence... Tako da me to niti pod razno ne skrbi... In zakaj sem se zapičil v ta bicikel? Odgovor je enostaven: Servis je zagotovljen in to s strani bivšega vrhunskega kolesarja

No danes je pa moj bicikel doživel bolezenski napad sprednja zračnica je spustila dušo... Sej ni nič dramatičnega, pa itak je sedaj taka vročina, da niti pod razno ni za kakšne večje napore...

V petek imam namen popraviti bicikel, se pozanimati za tistole novo zverino in podobne sccence... Če bo vse po sreči bom kaj kmalu ponosni lastnik novega bicikla

srečno bicikliranje

Tu mai nei nga toa e!!!