Poglej enojno objavo
Staro 19.09.2010, 11:56
Sawyer Uporabnik Sawyer ni prijavljen
Mojster
Član od: Feb 2006
Sporočila: 2.093
Privzeto Re: SiOL BOX (http://box.siol.net)

Citat:
Objavil-a DzaroG Prikaži sporočila
Res je prav imate ne morem več proti fanatikom... Siol je najboljši oh in sploh ima najboljšo tehnologijo in je brez napak... Se opravičujem da sem ga hotel očrniti... Očitno sem imel trenutek slabosti...

Me pa zanima ko ste takšni poznavalci koliko je dejansko preizkušalo tehnologije poleg siola recimo na bakru vsaj eno leto da toliko veste koliko je siol dober in boljši od konkurence... Še kabelski operaterji bodo kmalu ponudili več kot siol za manjšo ceno...

Naj naredi eden primerjalno tabelo pa bomo kar hitro videli da siol ne ponuja čisto nič več kvečjemu manj za več denarja pa lahko računate kakor želite.

Telex me zanima kdo ti bo kupil 4 leta staro zadevo lahko pa odpoveš storitev in vzameš novo recimo box ki ga spet moraš v štartu plačat 50€(trenutno). pa recimo sagem 1,5 star se prodaja za 50€ koliko misliš da bi se prodajal 4 leta star max 20€ plačal si ga pa 140+ ... res je da čez 4 leta potegneš črto je računica SKORAJ enaka vendar pri siolu za 3 televizije trenutno rabiš 350€ (box in dva sagema) pri T" pa 6€. koliko so cene storitev se ne bom spuščal.
Daj nehaj klobasat. Pa vzemi T-2 na svoji novi lokaciji. Kdo ti brani? Aja T-2ja ni tam? Ta super duper T-2 keri nima omrezja? Pa ti to resno? Ziher tudi siol kriv, ker je T-2 vodil vec let en nesposobneš. O jezus, tak da bodi srecni da mas siol in se to optiko povrhu.

Nazadnje uredil Sawyer : 19.09.2010 ob 11:58.
Odgovorite s citatom