Poglej enojno objavo
Staro 26.01.2010, 18:30
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.074
Privzeto Pohvala SIOL-u !!!

Mislim da je potrebno tudi kdaj pohvaliti in ne samo grajati,kar se povečini dogaja na forumu.
Res da sem kar nekaj časa čakal na priklop TRIO paketa,a se je le zgodilo.
Pomembno je,da se je priklop izvršil točno ob vnaprej dogovorjeni uri.
Ko mi je tehnik prinesel opremo in sem podpisal papirje in ponovni preveritvi linije s strani tehnika se je začelo moje delo.
Mislim da če vsaj malo slediš navodilom za aktivacijo telefona(prenesena številka) in komunikatorja za televizijo večjih težav ne bi smelo biti.
Ker pa smo ljudje malo nagnjeni k eksperimentom se povečini zaštrikamo kar sami.
Osebno sem šel po proceduri in za aktivacijo nisem porabil sigurno nič več kot petnajst minut.
Začelo je delovati vse brez problema.
Ker sem želel linijo za tri televizorje sem namesto dveh komunikatorjev uporabil hisšni in pa prenosni računalnik.
Namestil program Multicast ,povezal vse tri na modem in zadeva deluje brez kakih težav.
Res da na prenosnem se je malo zatikalo,a to najverjetneje zaradi starega 600 mhz IBM-a.
Bom pa poskusil še z novejšim prenosnikom pa bom potem natančno videl.Kajt moj prenosnik ima že z igro Lepo je biti milijonar probleme z grafiko.

V osnovi bi pač povedal da vse tudi ni tako črno kot bi nekateri radi opisali.
Veliko je pač odvisno tudi od naših naprav,znanja in pa malo se je pač treba držati navodil.
Ko pač kaj ne bo delovalo bom pa tudi to opisal.!!!
Tako da zaenkrat,četudi se vse plača hvala Siol-u.
L.p Cveto
Odgovorite s citatom