Poglej enojno objavo
Staro 03.01.2012, 20:21
siko77 Uporabnik siko77 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce siko77
Član od: Sep 2007
Sporočila: 445
Privzeto Re: HBO GO problem

Citat:
Objavil-a Alest Prikaži sporočila
Tudi sama imam težave z HBO GO aplikacijo (verzija aplikacije 2.7, uporabljam Samsung Nexus S, Android 2.3.6). Aplikacija je na WiFi delovala super vse do 27. 12. 2011, ko sem jo nadgradila. Napaka enaka kot pri Palu: Napaka. Prosimo poskusite kasneje. Siolova tehnična pomoč mi je odgovorila, da gre za napako v aplikaciji, da so obvestili mednarodno skupino. No, lani sem na info@hbo.hu poslala email tudi sama, pa odgovora ni. Če ima še kdo backup prejšnje verzije, se zanjo toplo priporočam.
Pri računalniku je pomagalo, da sem zbrisala datoteko C:\ProgamData\Microsoft\PlayReady\mspr.hds.
Tut jest sem poslal mail na info@hbo.hu in nobenega odgovora. Niso resni lahko bi saj zgenerirali en mail, saj so verjetno prejeli kar nekaj obvestil o težavah po nadgradnji, tako bi vsaj uporabniki dobili nek občutek, da so vzeli na znanje, tako pa plavamo v temi. Meni sicer sedaj dela samo koliko časa? Sem na novo inštaliral aplikacijo in seveda sem mogu odjaviti napravo pa počakat 4 ure, da sem jo zopet prijavil. To sem naredil do sedaj 2x. Bomo videli koliko časa bo zdržalo.

lps
Odgovorite s citatom