Poglej enojno objavo
Staro 01.02.2009, 19:36
drstane8 Uporabnik drstane8 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2009
Sporočila: 155
Privzeto Re: Razlaga Razodetja, zadnje biblijske knjige

Citat:
Objavil-a mizarstvo.lorencak Prikaži sporočila
Točno tako Vernik, prav si napisal. Edini avtor je Bog in kdor se je prizadeval in sprejel Božjo voljo za svojo, ta si je pridobil tudi Svetega duha, ki pa je nujno potreben za razumevanje Božje besede. Kdor še ni sposoben sprejeti Svetega duha ne more razumeti Božje besede v kateri prebiva Sveti duh.

Enako spozna enako, zato je za razumevanje Božje besede nujna prebuditev Duha v človeku, ki pa je isti kot v pravem Svetem Pismu in se potem z lahkoto spoznata. Takšen prebujen človek v Duhu nadaljnje tudi z lahkoto loči pravega Duha od lažnega duha in pravo Pismo od lažnega, ki je dandanes preplavilo naš planet in hoče zasenčiti in uničiti pravega Duha. Ampak ta poskus zla bo propadel in se v vsej neskončnosti nikoli ne more zgoditi. To pa zato, ker smrt nima moči nad Življenjem.

Tudi mi ljudje še globoko tičimo v smrti in naše telo je grob naše mrtve duše. Le z prizadevanjem, dejavnostjo in prilaščanjem Božje volje za svojo, bomo prebudili Duha v sebi in stopili na prag večnega življenja in za vso večnost zagospodarili nad smrtjo.

Vernik, iz tvojega pisanja veje pravi Božji duh, ki oznanja veselo novico. Le tako naprej.

Pa lep pozdrav.

Od kdaj pa je ZNANJE IN SPOZNAVANJE v nasprotju z Duhom? Ja kako pa berete PISMO, na katero se sklicujete?
Veste kaj...
po VAŠEM (oprostite) norem sklepanju, je vsa znanost in so vsi znanstveniki - kar od hudiča!
Mislim, take trditve, kot jih pišete, so pa- rahlo- preveč za zdrav razum - in zato proti Duhu!
RESNICA je tudi RESNICA V ZNANOSTIH. Ali ni Kristus pred Pilatom vprašal: " če sem napak spričal, pričaj da napak! Če pa ne, kaj me biješ?"
Nista dve resnici. Ena sama je!

Nazadnje uredil drstane8 : 01.02.2009 ob 19:42.