Poglej enojno objavo
Staro 07.02.2009, 20:46
Vernik Uporabnik Vernik ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 304
Privzeto Re: Razlaga Razodetja, zadnje biblijske knjige (po W. Branhamu)

Raje bom ostal pri Svetem pismu.

V tej zadnji laodicejski dobi, ki se je začela 1906 leta so se zgodile pomembne stvari.
Najprej, ko se je Jezus Kristus razodel na zemlji z rojstvom iz Marije device, se je razodel najprej kot Sin Človekov. Matej 16,13: »Ko je Jezus prišel v pokrajino Cezareje Filipove, je spraševal svoje učence: »Kaj pravijo ljudje, kdo je Sin človekov?« Izraz Sin človekov v Svetem pismu vedno pomeni prerok. Jezus je Sin človekov z veliko začetnico. In tudi iz evangelijev vidimo, da je bilo vse Jezusovo delo ena sama preroška služba.

Po vnebovzetju pa se skozi vseh sedem cerkvenih dob razodeva kot Sin Božji, kar je Sveti duh. On je skozi sedem Božjih Duhov mazilil posamezne glasnike cerkvenih dob in po njih se je prenašalo razkrivanje Božje Besede skozi zgodovino. To beremo v Razodetju 1,4-5: »Janez sedmim Cerkvam, ki so v Aziji: milost vam in mir od njega, ki je, ki je bil in ki pride, in od sedmih duhov, ki stojijo pred njegovim prestolom in od Jezusa Kristusa, ki je zanesljiva priča, prvorojenec izmed umrlih in vladar nad kralji zemlje.« In v Galačanom 1,15-17 Pavel piše, da se je Jezus razodel v njem, kar je Sveti duh: »Ko pa se je Bogu, ki me je izbral že v materinem telesu in me poklical po svoji milosti, zdelo prav razodeti v meni svojega Sina, da bi ga oznanjal med pogani, se nisem zatekel k mesu in krvi, pa tudi v Jeruzalem nisem šel k tistim, ki so bili apostoli pred mano, temveč sem se odpravil v Arabijo, potlej pa sem se vrnil v Damask

Sedaj, ko smo praktično na koncu te Laodicejske dobe, se je zopet objavil kot Sin Človekov preko preroka. In prerok je moral zbrati vse posamezne svetlobe in jih povezati skupaj. To pomeni, da je povezal celotno Božjo Besedo skozi vse dobe. Sedaj je Beseda RAZODETA V POLNOSTI. To pomeni, da je pšenica je zrela in pripravljena za žetev.

Da bi Bog izvlekel svojo Nevesto iz sedanjega sveta, je poslal svojega glasnika, angela, ki mora glasno trobiti, preden pride strašni Gospodov dan, ki bo v ognju uničil vso staro zemljo. Napovedan je bil že v Malahiji 3,23-24: »Glejte, pošljem vam Elija, preroka, preden pride GOSPODOV dan, veliki in strašni. Obrnil bo srce očetov k sinovom in srce sinov k očetom, da ne pridem in ne udarim dežele s prekletstvom.«
Ta glasnik je 7 krat obkrožil zemljo in trobil ter razglašal po vsej deželi konec časov. Glasnik je svoje delo opravil in sedaj čakamo samo še vzetje Neveste in GOSPODOV veliki strašni dan. Ne pozabite na primer Noeta. Od takrat, ko je šel Noe s svojo družino v ladjo in jo zapečatil je preteklo 7 mirnih dni. Noe je v ladji čakal, pa tudi ljudje izven ladje so čakali in si mislili nekako takole: »Glej, nič se ne zgodi. Noetu se je zmešalo, dežja in poplave sploh ni.« ( 1 Mz 7,1-4: »GOSPOD je rekel Noetu: »Pojdi v ladjo ti in vsa tvoja družina, kajti vidim, da si sredi tega rodu pravičen pred menoj… ….. Kajti še sedem dni in storil bom, da bo deževalo na zemljo štirideset dni in štirideset noči in iztrebil bom s površja zemlje vsa bitja, ki sem jih naredil.« )
Veliko je torej znamenj, ki jih danes daje Bog.

Na koncu se bo Jezus Kristus razodel kot Sin Davidov, ko bo kot Kralj prišel skupaj s svojo NEVESTO v Milenij. To lahko vidimo iz Luka 1,30-33: »Angel ji je rekel: »Ne boj se, Marija, kajti našla si milost pri Bogu. Glej, spočela boš in rodila sina, in daj mu ime Jezus. Ta bo velik in se bo imenoval Sin Najvišjega. Gospod Bog mu bo dal prestol njegovega očeta Davida in kraljeval bo v Jakobovi hiši vekomaj; in njegovemu kraljestvu ne bo konca

Gospod Jezus Kristus pravi v tej dobi: »Stojim pred vrati in trkam.« Ta zadnja 7. cerkvena doba je edina doba v vsej zgodovini, v kateri je Gospod Jezus Kristus izven svoje cerkve. Za to stanje je kriv nikolaitski duh, kateri je ustvaril hierarhično cerkev in z njo začel osvajali laike. O tem sem veliko pisal. On je iz semena s človeškim učenjem napravil hibrid. V cerkvi je prisoten je že od prve skupnosti naprej. To beremo v Razodetju 2,6: »Vendar ti je v dobro to, da sovražiš dela nikolajevcev, saj jih tudi sam sovražim

Duh pogube se je že vrinil v vse pore človeškega življenja in uporablja svojo pogubno taktiko. V 2. Pavlovem pismu Tesaloničanom 2,3-4 pravi: »Naj vas nihče ne vara na kakršen koli način. Kajti prej mora priti odpad in se razodeti človek nepostavnosti, sin pogube. Ta se bo uprl in se povzdignil nad vse, kar se imenuje Bog ali uživa Božje češčenje, tako da se bo celo usedel v Božje svetišče in se razkazoval, da je Bog

Ljudje, še enkrat pravim, naj vas nihče ne vara z denominacijskimi doktrinami in dogmami. Ne verjemite niti meni. Ne verjemite denominacijam. Verjemite Svetemu pismu. Če je kdo res iskren iskalec, naj vzame v roke Sveto pismo in naj pogleda v Razodetje in primerja s tem kar sem tukaj zapisal. Ogromno ljudi je dalo življenje za to, da je danes Sveto pismo dostopno VSEM. Izkoristite ta dar. Nekateri so se v zgodovini na vse pretege borili, da bi Biblija ostala zaklenjena. Preberite si zgodovinske zapise, koliko slovenskih Biblij je bilo uničenih takoj po izumu tiskarskega stroja. Ampak ni jim uspelo. Resnica je dostopna vsem!

Ni čas za pesmice in šale in podtikanja. Verjetno se sploh ne zavedate, da smo v najbolj veličastnem času zgodovine. Ta čas so pričakovali vsi sveti, ki so dali svoja življenja za Kristusa. Povem vam: V NEBESIH JE ŽE SLAVJE. Slavje zaradi tega, ker vedo, da se je približalo Nebeško kraljestvo. Ne bo več bolezni, smrti in bolečine.
Abraham je prosil Boga da naj ne uniči mesta Sodome zaradi nekaj pravičnih. In Bog res ni hotel tega storiti. Na predvečer uničenja je sam stopil v mesto in se prepričal, ali je nemoralnost res tako velika in ali je še kdo pravičen v njem. Sam je sestopil in se prepričal tudi v tej Laodicejski dobi.
Ali se zavedate tega? Ali se zavedate, kaj so vam vsa te leta skrivali? 45 let je od odpiranja pečatov. Pa vam še nihče ni povedal, da se pečati sploh morajo odpreti? Ali niste vedeli tega? In potem še govorijo, le mirno živite naprej, nič se ne dogaja. Ljudje delajo samomore iz neznanih vzrokov. Starši ubijajo otroke, mladostniki ubijajo vse vprek. In da se nič ne dogaja? To je HUDIČEVA LAŽ!
Mene sicer ovirajo pri tem, kar moram napisati, ampak samo o pečatih bom še napisal. Potem pa se bom poslovil iz foruma.

Samo skico si poglejte, pa bo jasno kakšno nalogo je imel glasnik 7. dobe:

Ime: Sin Božji.jpg
Pogledi: 200
Velikost: 46,8 KB