Poglej enojno objavo
Staro 08.09.2009, 15:33
DON KARLOS Uporabnik DON KARLOS ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2008
Sporočila: 18
Wink Re: Razlaga Razodetja, zadnje biblijske knjige (po W. Branhamu)

Citat:
Objavil-a Kal-El Prikaži sporočila
na... in potem mi nekdo reče da niso jehovci oziroma eni kvazibrahmanovci zavzeli foruma... jao no... 42 strani enih pravlic in enih risbic, katere ne zanimajo tudi tamale otroke... in o neki nevesti in o nevem še čem...
ne najdem slovenske fraze zato angleška: ''get a life!''
Se strinjam. Bi rad videl njihove surle dolge, ko Jezus ne bo prišel. Baba vanga je že za drugo leto napovedala začetek tretje svetovne vojne (glej net). Pa se upam stavit, da se ne bo nič zgodilo.

Dragi Kal EL, ta sistem sektaštva, doseže cilj že s tem, da o tem bereš in razmišljaš.

BEDAK DOSEŽE CILJ ŽE S TEM, DA USPE REKLAMIRATI SVOJO NEUMNOST! TI LJUDJE, KI TO VERJAMEJO, SO BOLJ ŠIBKE PAMETI IN SAMOZAVESTI. PAČ ČAKAJO, DA JIH BO JEZUS REŠIL. IN ČE NEKOGA ŠE POTEGNEJO V DEBATO, SO SREČNI, DA NAJDEJO NEKOGA, KI BO Z NJIMI PIL KISLO VINO.

VČASIH SI MISLIM, DA BI BILO SPLOH NAJBOJŠE IGNORIRATI TAKŠE NEUMNE DEBATE, SAJ ZAKAJ SPLOH DELATI REKLAMO TAKŠNIM NEUMNOSTIM.

KOT DA BI POSREDNO SODELOVAL PRI HITLERJANSKI PROPAGANDI. JAZ SAMO TISKAM PAPIR.... IN ZAKAJ BI DOLIVAL OLJA NA OGENJ VERSKIM FANATIKOM. TAKO JIM SAMO KAŽEŠ, DA TE ZANIMA NJIHOVA NEUMNOST. IN JIM TAKO DODAŠ NOVIH MOČI.

ME ZANIMA, KO JEZUS NE BO PRIŠEL, ČE BODO PRIZNALI, DA SO SLEDILI LAŽNI SATANOV NAUK...

HA HA HA

LP