Tema: Emo kultura
Poglej enojno objavo
Staro 23.12.2008, 01:35
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103
Privzeto Re: Emo kultura

In potem se še kdo vpraša, zakaj se ljudje s psihičnimi motnjami zapirajo pred svetom. Kaj šele tisti z boleznimi. Kdove kakšno rešitev bi imeli eksperti za slednje (inspired by dolfe?), če že človeku v stiski, kar tisti, ki se samopoškodujejo, vedno so, svetujete naj crkne.

Lahko bi se kdo zamislil, preden piše kozlarije, sploh glede na letni čas, ki je že sam po sebi občutljivejši.
Mogoče pa bi bilo bolje, če bi se politike držali in pustili resne teme pr gmah. Tam s kvasenjem neumnosti ne moreš naredit kaj dosti škode.

Citat:
lopato in knjige v roke pa šport pa staršem dvakrat potrkat po buči
zanimivo, da ima tako stališče nekdo, ki ima pri zasvojencih z drogami polna usta sociale, pomoči in razumevanja... res, globoko razumevanje problematike...

Citat:
Skoraj bi si upala trditi, da je večino fotk fejk. Dobro, z britvico lahko narediš čudovite umetnije, ampak dejansko zarezati več centimetrov globoko je skoraj nemogoče, razen s kakšnim kirurškim skalpelom...
Tudi jaz sem na hitro pomislila na to, ampak je, glede na to, da te osebe ne poznamo, pristnost teh konkretnih fotk nepomembna. Dejstvo je, da se to dogaja, z raznoraznimi pripomočki. Meni si je tudi malo težko predstavljat, da si nekdo na sebi ugasne cigareto, ampak... folk to dela.
Ostalo pa... agree...