Tema: Emo kultura
Poglej enojno objavo
Staro 23.12.2008, 09:28
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663
Privzeto Re: Emo kultura

Citat:
Objavil-a Dalmatinec Prikaži sporočila
Še enkrat napišem; tako budalo naj samo crkne. Kdaj pogledaš slike lačnih v Afriki, otrok v Aziji ki morajo za pest riža delat že kot 4 ali 5-letni in trpečih otrok drugod po svetu? Tu se pa neko razvajeno otroče reže, ker ima vsega polno rit? Bi mu jaz dal psihiatre pa psihologe...Kje pa kdo da psihiatre pa psihologe otrokom ki sem jih zgoraj opisal?

Kozlarije gor ali dol, glede tega imam pač svoje mišljenje, pa se ti lahko na glavo postaviš. Ne bom se zjokal, čim vidim enega razvajenega froca ki počne take gluposti! Se bom pa zjokal ob vseh lačnih, ob vseh osirotelih zaradi vojn, ob vseh tistih ki morajo trdo delati namesto da bi uživali otroštvo; ob takih se mi zgane srce, ne pa ob takih ki na tak način mečejo življenje vstran. Nekateri bi srčno radi živeli, pa ne morejo! Ti pa življenje takole zapravljajo in zatorej se mi čisto nič ne smilijo!!!
Očitno ti ne razumeš, da imajo ljudje, ki se samopoškodujejo ravno tako probleme kot tisti, ki so osiroteli od vojn... Potrebujejo pa drugačno pomoč. Tako kot ti, če imaš zlomljeno nogo, potrebuješ drugačno pomoč, kot nekdo, ki ima zlomljeno srce zaradi nesrečne ljubezni. Psihična bolečina ni manjša od fizične.