Poglej enojno objavo
Staro 05.08.2009, 17:18
mckeky Uporabnik mckeky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mckeky
Član od: Jul 2004
Sporočila: 752
Privzeto Re: Zagon programa enkrat in nikoli vec :)

Poznam sicer Virtual Pc in zaradi taksnih stvari sem ga preizkusil že v visti, da sem vanj namestil xp. Ampak zadeva se mi zdi neuporabna do amena :D ..... Gonilnike namesti v virtualnih xpjih osnovne, menjat jih pa ni hotel, delalo pa je katastrofalno pocasi.
Moj procesor podpira virtualizacijo in pravkar testiram ta "novi" xp mode v win7. V bistvo enak shit-le da je malo prej namesceno (ne rabis namescat xpjev v virtuala-to stori sam.) In zadeva isto neuporabna. Kako naj uprabljas kak program nato v virtualnih xpjih, ce pa mors ze na start 3x kliknit, da se zbrihta da ga odpre. Dela pocasi in neuporabno, da bi lahko normalno uporabljal kaksen program.

Ti sicer naredi bliznico v win7, da lahko direktno zazenes program, ki si ga namestil v xp mode, ampak v odzadjo se zmeraj mora lavfat xp mode in spet program dela pocasi in neuporabno (pogosto moras celo po 2x kliknit kaksno komando, da se sploh kaj premakne).

Ne vem zakaj se je delala neka velika reklama pri win7 za xp mode, ce pa je zadeva ze itak znana od prej (virtual pc), ...uporabno pa drek od dreka :D

Edit: Da malo popravim, kar se tice virtual PCja oz. XPmoda. Torej ce nujno potrebujes nekaj odpret v 15 let starem programu in nato en mesec ne bos potreboval je to cisto nekaj drugega in ucinkovitega, kot pa uporabljat nek graficni program vsaj enkrat dnevno. -saj niti ne mores namescat gonilnikov pa je vse v 16 bitih.

Nazadnje uredil mckeky : 05.08.2009 ob 18:10.