Poglej enojno objavo
Staro 05.08.2009, 23:32
mckeky Uporabnik mckeky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mckeky
Član od: Jul 2004
Sporočila: 752
Privzeto Re: Zagon programa enkrat in nikoli vec :)

Citat:
Objavil-a Slowhand Prikaži sporočila
no,sem malo poskušal tole zadevšno
že samo nameščanje obupno dolgo traja,program se nato odpre 1x in potem nobenkrat
nato sem zadevo deinstaliral

ponovna instalacija - že instal fajl sem dal v xp mode - tokrat instalacija primerna tisti v xp-jih - hitro in dobro delujoče,program se je tudi v prvo hitro odprl,no pol se pa ni več hotu

nekaj igric v xp modu mi čisto normalno deluje,tale program pa očitno nikakor
dual boot bo še naprej v uporabi - xp-ji za normalno delo,windows 7 pa za test in zgubljanje časa

no pa še mal okol tega - bo treba mašino mal boljšo nabavt
Windows XP Mode requires an additional 1 GB of RAM, an additional 15 GB of available hard disk space, and a processor capable of hardware virtualization with Intel VT or AMD-V turned on
Aja? tudi v xp mode ti ne deluje vec kot enkrat? Meni je v XP mode deloval ampak vse skupaj deluje pocasi ne samo program (itak ne uporablja pravih gonilnikov, le osnovne itd, tako da tako ali tako ne more delovati normalno).

V win7 je instalacija pri mojem primeru hitra, le zagon je mozen samo enkrat po instalaciji, v naslednjih zagonih pa le nabja pomnilnik in proc,.....

Glede moje laptop masine: core2duo 2.1ghz, 4gb, radeonHD3430

p.s.: drugaec pa kar se tice 7ke zame prvi omembe vreden problem, ker mi je programcek priljubljen. Malo me je sicer se zafrkaval scaling, ker ni hotel strechad v fullscreeno oz. se ni dalo nastavit, ampak sem resil problem z starejsimi gonilniki na hp strani.

Nazadnje uredil mckeky : 05.08.2009 ob 23:57.