Poglej enojno objavo
Staro 29.03.2007, 22:23
apancur Uporabnik apancur ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 81
Privzeto Re: tema za društva - obveščanje, razstave, sterilizacija, peticije ...

Gnjaviti inšpekcijo? Lepo, če bi bilo to dovolj. Kakšne izkušnje pa imajo kaj Društva z Inšpektoratom za okolje in prostor, ki je pristojno za damjake iz tega primera? Se društva ukvarjajo izključno z domačimi živalmi, ali pa kdaj tudi z divjimi?
Vem, da imajo društva probleme s folkom, ki jih kliče za karkoli, sami pa niso pripravljeni nič narediti. A to še ni razlog, da se vse to papagaji tudi sedaj, ko tega problema ni, saj sem opisala, kaj sem poskušala narediti doslej. Ali pa se mojega posta sploh ni prebralo? A ni škoda časa, ki ga član društva tu porabi za izgovarjanje, saj bi ga lahko porabil za telefoniranje inšpektoratu?
Nattka, ki si omenila tisto prijateljico, ki je aktivistka za pravice živali. Če prav razumem, ona ne ukrepa kao le zato, ker ti nočeš posvojiti zavržene mačke? Ljubezen pa taka...
Vseeno bom vesela nasveta članov Društva, kako točno naj gnjavim Inšpektorat, da bo ukrepal. In katerega Inšpektorja naj dobim, da bo ukrepal. Spomnim se Jadranke Juras, ki je nekoč rekla, da je večina inšpektorjev slabih. Torej, potem verjetno obstaja tudi kateri, ki je v redu. Takšnega rabimo. LP!