Poglej enojno objavo
Staro 12.11.2009, 15:23
nkrznar Uporabnik nkrznar ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2009
Sporočila: 1
Privzeto Re: Siol kaj vse spreminjaš

Živijo!

Saj ne vejo kaj delajo, vglavnem pa jih zanima kako bi uporabniki plačali čimveč.

Ko sem si vzel nekaj časa sem ugotovil, da so popust za dijake (študente) enostavno zmanjšali in sedaj znaša samo 5% na naročnino. Ob prvi (pred nekaj leti) uveljavitvi tega je le-ta znašal 10% na celotno storititev (tel., TV. internet). Za ugotovitev kdaj je bilo to spremenjeno (ukinjeno) pa tako in tako rabiš pregledati celo evidenco oz. račune za kdo ve koliko časa nazaj. Potem ko zadevo najdeš se iz vseh postavk (obračun za najprej 7 dni, potem še za ostanek do polnega meseca, pa dodatne storitve pa paket HBO, pa paket Mega, pa popuste, .....) kratkomalo ne znajdeš.

Zanima me pa ali mi pripada popust za članstvo AMZS, katerega sem dobil, ko sem plačal opravljanje vozniškega dovoljenja pri AMZS-ju in je v tem vključena tudi članarina? To na nobenem izmed mojih plačil (računov) to ni posebej prikazano.

A gre kdo stavit, ali bo kdo sploh odgovoril na moje vprašanje in koliko različnih odgovorov bo objavljeno? Bog ne daj, da grem klicat na 080 saj bom zgubil še najmanj 1 uro, vsak operater pa mi bo odgovoril, kot misli, da je prav oz. so mu nadrejeni naročili.

Da se ne spoščam v kockajne, varnostne načine, čas za prestavitev med programi......

Se že bojim kaj se bo dogajalo v soboto med tekmo Rusija-Slovenija. Stavim, da bo kje zadeva mrknila!

V kolikor se ne bi v medijih pojavljali članki o težavah T2, mislim, da bi že zdavnaj imeli enega člana manj!
Odgovorite s citatom