Poglej enojno objavo
Staro 12.11.2010, 20:25
bbenci2 Uporabnik bbenci2 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Naslov: Moravske Toplice
Sporočila: 253
Privzeto Težave SiOL TV po dveh letih brezhibnega delovanja

V teh dneh mineva dve leti odkar imam SiOL TV. Zadeva je delovala bezhibno brez najmanjšega kockanja, kaj šele drugih težav. Zdaj pa že nekaj časa (kakšna dva meseca) slika zmrzuje. Slika zamrzne in je včasih kakšno slabo minuto zamrznjena, potem pa dela spet naprej in čez nekaj minut ista zgodba, zamrznitev. Včasih pa moram prestaviti na drug program in potem spet nazaj, da lahko človek nazaj spremlja program.
Ker TV komunikatorja sploh ne rabim (spremljam samo preko SiOL TV), sem mislil, da mi kaj šteka na računalniku, danes pa poskušam zadevo preveriti na TV komunikatorju in težave so tam enake.
Seveda sem o težavah obvestil SiOL, napake niso zazanali, so pa ugotovili, da imam še star modem. Prišel je tehnik, menjal modem in težave se niso odpravile.

Skratka, vedno, ko sem kje zasledil težave uporabnikov, sem se samo nasmejal. Zdaj pa imam te težave tudi sam. Kar pa je najbolj čudno je to, da mi je dve leti zadeva delala brez najmanjše greške. Očitno je preobremenjeno omrežje, drugo mi ne pride na glavo.
Odgovorite s citatom