Poglej enojno objavo
Staro 20.11.2006, 12:17
seal team Uporabnik seal team ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce seal team
Član od: Mar 2003
Sporočila: 1.164
Privzeto Re: Zagradec bo gorel!

Citat:
Objavil-a dolenjec
A ni tako rekel poglavar drušine Strojan Mirko?
Kako to, da mediji in Hanžek te grožnje (Zagradec bo gorel) niti malo ne problematizirajo? Prav tako ne problematizirajo izjave omenjenega vodjo družine, ki je rekel "o, mi imamo veliko orožja, a je tako dobro zakopano, da ga nihče, niti policija, ne bo našla". Zakaj noven novinar ne vpraša tega poglavarja, če je to prav, da imajo toliko orožja in da se recimo vozijo z neregistriranimi vozili?

Ne vem, mene pa to zanima...

LP.
Enostavno,ker to spada pod "Je Slovenija pravna država?"Če se vozijo z nereg, vozili bi morali biti kaznovani in taka vozila odstranjena ,zaplenjena.Imajo pravico do zaščite-te zaščite ni bilo namesto zaščite so bili deportirani ,torej imajo pravico do samoobrambe ker pravna država ne deluje.Če bi mene ,zaradi mojega brata ki je recimo hipotetično kriminalec ,probali izseliti sosedi in ne bi bil deležen zaščite policije, si bi nabavil tudi kalašo.Začaran krog in vse se vrti okoli pravne države.

Nazadnje uredil seal team : 20.11.2006 ob 12:20.