Tema: Video paket
Poglej enojno objavo
Staro 26.01.2013, 18:09
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 854
Privzeto Re: Video paket

Kot si ugotovil že sam in kot citiram iz ponudbe:

Citat:
Varen dom ni profesionalna varnostna rešitev in je namenjena le osebnemu nadzoru nad osebami in premoženjem.
Če pustimo to za nami in gremo naprej:

Citat:
- Proženje kamere se izvaja glede na spremembo v sliki
Proženje kamere se seveda izvaja glede na spremembo v zajeti sliki na kar vpliva najmanjša sprememba svetlobe, signalna lučka, ... zato je priporočljivo, da jo montiraš tako, da ta učinek uničiš (npr. hodnik, v bližini vhodnih vrat, ...).

Citat:
Sem za primer nastavil nov dogodek čez noč, zjutrej sem imel 275 slik in 275 sporočil na mailu ( še dobro, da nisem nastavil SMS sporočil, ali pa celo MMMS sporočil za obveščanje) pa čeprav ni bilo nikogar v prostoru!!!
Sam si opozoril za kamero nisem nastavil oz. ne da bi opozarjala ob vsakem zaznanem gibanju ampak ob vklopu/izklopu ali sprožitvi alarma in tako, da sliko v mojem primeru vhodnih vrat zajeme vsako polno uro.

Citat:
Problematična je tudi povezljivost kamere, saj mi zdrži komaj en dan, nato naj bi moral kamero na novo nastavljati, saj mi napiše, da imam nizko povezljivost, me zanima, zakaj ta povezljivost zmeraj pade?!
Glede brezžične povezljivosti sem tudi jaz imel težave in ugotovil, da zadevo najbolje nastaviš tako, da se povežeš na kamero preko brskalnika in to nastaviš skozi sam vmesnik (brez čarovnika, ki nima rad presledkov v imenu brezžičnega omrežja).

Če pa govoriva o nizki povezljivosti je tukaj vzrok in navodilo kako to odpraviti: http://www.siol.net/pomoc_in_podpora...vezljivst.aspx

Če imaš vrata pravilno nastavljena pride do nizke povezljivosti najverjetneje zato ker se ti spremeni IP naslov. Priporočam, da se obrneš na 080 1000, da zadevo preverijo ali naročiš statični IP naslov.

Če imaš tudi osnovni paket lahko s pomočjo senzorja gibanja oziroma ob sprožitvi alarma in drugih dogodkov zajameš sliko ali videoposnetek iz kamere.

Glede zunanjih kamer se vsi strinjamo in upamo, da bo jih proizvajalec kdaj dodal v ponudbo žal pa se to verjetno ne bo zgodilo kaj kmalu.

Nazadnje uredil mnheia : 26.01.2013 ob 18:30. Vzrok: Urejanje slovničnih napak
Odgovorite s citatom