Poglej enojno objavo
Staro 22.01.2006, 09:29
nemehecat Uporabnik nemehecat ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nemehecat
Član od: Dec 2005
Naslov: tukaj
Sporočila: 599
Privzeto Re: Poroka vs. življenje na koruzi

V bistvu sploh ni fore, al se poročiš al ne, vsaj po zakonu. Tisto kar tebi bolj ustreza. Čeprav je tko, da ti bo lahko potem tud žal, da si se tko odločila. Jst sem zmerm govorila, da se sploh ne rabim poročit, ker je to itak papir, važno je kako se razumeva. Želela sem si pa enga otročka. Ko sva ga dobila, mi je že blo malo tko, ker se pišem drugače kot moj otrok, pa še tašča je po ene pol leta vprašala, kako se tamali piše in jo je skor razneslo od ponosa, da se piše po njej. Potem se je pa meni že en tak smotan filing naredil, pa je res pomembno kako se pišeš. In pa ko sem zanosila, me je sestra v ambulanti vprašala, kaj mislim z otrokom nardit. Pa v porodnišnici sem mela malo krize, ker sem hotla domov, pa me je sestra zalotila s solzami v očeh in vprašala, a je doma kaj narobe. Ko sem zanosila, so vsi ugibali a je ratalo al je načrtovan, pa tud če sva bla s tipom skupi že šest let. Pa računal so kdaj sem zanosila, če je blo mogoče na morju. To se ti verjetno ne dogaja, če si poročen.
V bistvu moj nasvet je, da če nisi občutljiv na take odzive glupih ljudi v majhnem kraju, posluši srce. Če te take neumnosti prizadenejo, pa boljš da prej poskrbiš, da do tega sploh ne pride. Drugače se pa tud jst strinjam s poroko samo za vaju dva, zakaj bi mogla vabit vsako žlahto, pol pa še zamere ratajo, če koga pozabiš.