Poglej enojno objavo
Staro 08.12.2004, 08:16
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto

mam 1 MB paket. Pred časom mi je DUmeter pokazal (dvojni VLC kot sem pisal mal višje), da mi gre skoz linijo cca. 6.8mbps. ker ima slo 2 konstantno cca. 5.5 mbps je šlo lepo skozi, no do pred kakšnega tedna (zdi se mi sicer da se nekaj dogaja od takrat, ko se je po forumu začelo govoriti o padanju hitrosti prenosa, kar je nekako sovpadalo z zapoznelimi e-maili o nedelovanju sisema kakšna 2 tedna nazaj??) ni blo prav nobenih motenj.

glede pojavljanja kockic v zadnjem času pa ni nobene razlike ali downloadam ali ne. So nekako prisotne. Včasih kar v paketu po nekaj sekund, pol je lahk nekaj minut čisto vredu, pa se spet kaj pojavi. Kot sem že reku pa se pojavljajo pri kanalih z nad 5 mbps. Ko bo kaj cajta pripnem graf DUmetra. Jasno se vidi pri kanalih ki imajo enakomero količino podatkov ves čas, da vsake toliko nekaj podatkov manjka neglede na to ali zraven trošim še tisti dodatni mbps za dolvleko ali ne. BBC Word pa je poglavje zase, ker je drugače kodiran. Glih v nedeljo sem tovoru proti sebi eno distribucijo Linuksa pa je blo kockic glih tolk kot zvečer, ko je blo končano. So že skor moteče. Saj če se morda vsako minuto pojavita dva trije kvadratki ali morda pol vrstice ni problem. ko pa je vsakih nekaj sekund motnja v sliki ali tonu pa postane zoprno.

HRT ga v zadnjem času kar precej biksajo - točno ne vem ker gledamo bolj občasno

Klemen prosim povej ali ste kaj spreminjali, ker če niste mi je začela nagajat povezava do centrale.
Odgovorite s citatom