Poglej enojno objavo
Staro 28.12.2006, 03:26
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502
Privzeto Re: NLP -ugrablja

Citat:
Objavil-a Nincha II.
Ja, to pa pocnem zato, da bi mi ze koncno nekdo lahko pokazal dokaze, ki bi znanstveno lahko potrdili to, da je nekdo res imel take izkusnje z nezemljani. Do sedaj sem slisala namrec le morje za lase privlecenih zgodb in ponarejenih slik ... Nekako izzivam, da bi me nekdo koncno "udaril s to kruto resnico, da nismo sami", ce me razumes

Kar se pa izrazanja mnenja tice, se mi pa najbolj zanimivo zdi to, da v takih temah dvomljivci "niso dovoljeni" oz. nas takoj oznacite, da vsiljujemo svoje mnenje. Povem, kaj mislim, ti si pa misli svoje - ne mislim "spreobracat" nikogar, nisem zato na forumu. Ce zelis, tudi ti napisi svoje misli in morda nastane celo zanimiva razprava. S pikanjem drug drugega se bo ta tema kvecjemu prej zaklenila.
Lej tudi jaz bi zelo rad dobil dokaze, toda ne glede na to, koliko dokumentarcev video in slik sem gledal, na zalost mi nic ne pomaga, ker konec koncu je to lahko res kvecjuemu samo vera, dokler ni zares dokazano nasprotno. Vse slike in videoposnetke se lahko ponaredi, tako kot so ponaredili verjetno tudi pristanek na luni, tako, da res ne ves, komu verjeti, toda, ce je res vse to, kar slikajo in pokazejo, ter recejo, oziroma vsaj dolocene stvari, potem je stvar lahko zelo resna, saj ne more se kr tako zanikati obstoja nezemljanov, se posebej zato, ker tudi mi ze dosegamo taksno tehnolosko stopnjo, ki bi se nekemu africanu zdela nezemeljska.

Mene zanima predvsem, koliko so tehnolosko napredni nezemljani, ker, ce prihajajo zares iz dalec, se pravi, da obvladajo potovanje z nadsvetlobno hitrostjo, kar je zelo lepo. Je pa tudi ozno, da so nezemljani bivsi bogatasi, ki so nekoc ziveli na zemlji, ter jo zapustili, ker so si naredili raj na bliznjem planetu ali luni, kjer jih mi ne moramo ogrozati, ter vecino ljudi pobili in zamesali, da se pozabi preteklost in morda se bo zgodovina ze spet ponovila, saj bogatasi kmalu ne bodo rabili nas revnih ljudi razen, morda za se bolj zasuzniti in morda nerediti suznje za sex in podobno.