Poglej enojno objavo
Staro 28.12.2006, 15:45
Tanatie Uporabnik Tanatie ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Tanatie
Član od: Jan 2004
Naslov: vijolicasti svet
Sporočila: 9.006
Privzeto Re: NLP -ugrablja

jao, kje pobirate te ideje?

verjamem da obstaja zivljenje v vesolju, mogoce celo inteligentno. ampak nikjer ne pise, da ga bomo ali pa da smo ga ze srecali. kej ti pomaga vesoljcek na drugem koncu vesolja? pa res ne vem zakaj bi kdo hotel preleteti nevemkok svetlobnih let zato, da bi pol ugrabil par redneckov (nikoli ne ugrabijo kakega cloveka, ki bi se mu dalo res verjeti), narisal par krogov v koruzo, pa postavil par piramid. ne vem ce bomo kdaj to razviti, da bi dobil blazno zeljo odpšotovati na drug konec galaksija zato da bi postavili tja novi wtc. hmm...mogoce so pa hotl piramide zavarovat pred svojimi teroristi. kar se pa izgleda tice pa si verjetno niti predstavljat ne mormo kako bi zgledal. izgled je odvisen od milijonov stvari. zacne se s samim planetom, kok ma mocno gravitacijo, iz kakih snovi je sestavljen, kako ozracje ma, kok blizu so/je sonca/sonce in drugi planeti/sateliti itd...pol pa tko: recimo da se tko kot pri nas zacne z enakimi enocelicnimi organizmi zivljenje tudi drugje (ceprav je verjetno ze tukaj vse drugace)...ze prvi korak evolucije gre verjetno v drugo smer kot na zemlji...korakov je na milijone, in ce pri samo polovici korakov evolucija zavije samo milimeter drugace, je zivljenska oblika na koncu cisto nerazpoznavna. anarchy: napisal si da morajo met vsaj osnovne stvari enake (oci, usesa, noge, roke itd). zakaj? kace so inteligentno zivljenje pa nimajo nog in rok. netopirji se orientirajo po zvoku, krti so slepi, kitajski beli (ze izumrli) recni delfin (beiji) se je zelo onesnazeni in kalni reki yangze prilagodil tako, da so se mu oci premaknile ne vrh glave kjer so ujele neko malenkost soncne svetlobe, drugace pa je bil prakticno slep in se je orientiral po zvoku. in je zaradi tega tudi izumrl, ker je reka postala tako prometna, da je ropot motorjev preglasil vse ostale zvoke in je s tem delfin izgubil vsako orientacijo...torej, ce bi bil njihov planet temnejsi, bi verjetno ali dobro videli v temi (kot macke) ali pa bi bili slepi (kot krti)...verjetno bi bili volj bledi (kot cloveska ribica), mogoce bolj kosmati (ker ne bi bilo toliko sonca, bi bil planet hladnejsi) itd...morda dihajo helij, taksna stvar pa bi mela verjetno posledice, ki bi ble tok nepredstavljive, da je brezveze sploh karkoli ugibat...predstavljaj si, da bi namesto kisika in ostale mesanice zraka, najbolj uzivali v zivem srebru...mogoce pa zivijo dva kilometra pod zemeljsko skorjo in se jim sploh ne sanja, da vesolje obstaja, ceprav so ful naprednejsi od nas. pac nikoli niso mel razloga, da bi sli pogledat na povrsje...al pa zivijo na planetu, ki je zavit v zelo gost oblak (kot prebivalci krikkita v stoparskem vodniku po galaksiji). po noci ni na nebu nicesar, podnevi pa sicer je sonce ampak vanj ne mores gledati, ker je premocno in tako pac ne gledajo v nebo. ko je ta rasa zvedela da zunaj oblaka obstaja vesolje je bil prvi instinkt strah in odlocitev, da mora vesolje izginiti...no ja, kakorkoli ze, naj bojo kakrsni koli, ce so prepotovali milijone svetlobnih let samo zato, da bi ugrabili nekega rednecka, ki zivi v prikolici in natepava svojo 150 kilsko brezzobo sestro, jih niti nocem spoznati (ceprav kadar tak redneck zgine za par dni in se nic ne spomni je to mogoce zato ker je pijan oblezal v jarku...zato incest ni pametna stvar. rodijo se debilni otroci, ki si pol zlo hitro mislijo, da so jih vesoljci ugrabili, namesto da bi malo pomislili...ja, tri dni me ni blo, boli me obraz (od pretepa), se pravi so delal poskuse na meni, nimam denarnice (ker sem jo zgubil), kar pomeni da jih je zanimalo o meni, nicesar se ne spomnim (ker sem bil mrtvo pijan), torej so mi zbrisali spomin in videl sem luc na nebu...)

Of all the things I've lost, I miss my mind the most...

Life isn't about finding yourself, it's about creating yourself...