Poglej enojno objavo
Staro 01.01.2007, 16:37
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502
Privzeto Re: NLP -ugrablja

Citat:
Objavil-a Tanatie
se strinjam...ampak a mislis da ce bi mi prisli na nek planet, kjer bi nasli zivljenje...a mislis da bi se pokazali dvema bitjema, in se potem delali da ne obstajamo? mislim da bi se ali prikazali vsem ali pa nobenemu, ne bi pa pomagali naredit enmu ljudstvu piramid, pa narisal par krogov v koruzo, pol pa pobegnil...
Vprasanje, komu se zares, ce se pojavljajo redno, valda, se ne bodo kr tako vsem, ker se bojijo reakcij, morajo nekomu, ki zaupajo, da lahko to primerno razsiri okoli, da postopoma se privadimo. Ze tako mi gledamo cudno, ko pridejo tujci "romi, juznjaki, itd...", kaj sele, da bi kr naenrat prisli neki nezemljani, saj mi od strahu bi jih kr napadli, ker bi mislili, da so sovrazni, kar jasno, da niso, ker cene bi nas ze napadli, toda ljudje smo prevec krvolocni, saj smo napadalni, ker se ne znamo drugace braiti. Napadamo druge zato, da si vecamo ozemlje in, ce bomo tako nadaljevali, nas bodo oni mogli potem res napasti, saj jih mi z taksnimi dejanji res ogrozamo.

To glede deklasifikacije NLP pa je vecina v rokah unih, ki vedo, da obstajajo, ce recimo ameriska vlada ve, da obstajajo in noce povedati, so krivi americani, ker oni so tisti, ki morajo sprejeti to odlocitev, ali smo mi zares pripravljeni zvedeti resnico ali ne, nezemljani ne mroajo vedeti vse, kaj se dogaja tle, saj niti mi ne vemo, ki zivimo vsak dan tle in imamo razne vohune po celem svetu.