Poglej enojno objavo
Staro 11.01.2007, 16:50
domine Uporabnik domine ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce domine
Član od: Nov 2006
Naslov: tm k je akcija :D
Sporočila: 166
Privzeto Re: Policijska akademija v Tacnu II.

Citat:
Objavil-a xenya
jao js tud tega ne kapiram, da vsak drugi misli, da hoče človek postat policaj zarad NYP in CSI. se pa ja vsak od nas zaveda da sta to le filma...
vsak človek ma svoja veselja in če te poklic policista veseli, ne vidim v tem prav nič napačnega. CSI in NYP pa sta zgolj za popestritev večerov

glede tega se pa čist strinjam, mogoče res ni tok adrenalina k pričakuješ, sam men je proprosto ušeč to delo, une zapiskebi pisu itd... še posebi, pa k sm tak človk, da se ne brigam sam zase, lolo to mi tut policist reku (da je to dobr).. drugač pa hmmm, pač tak sm, zato sm na tem svetu, res ne vidm druzga dela kot je to za moj karakter. Miislem , da bi mi to ful ustrezal, pač mam tak feeling(občutek) nimaš kj...

p.S. Filmi niso nč proti realnosti...so pa sam zato, ker kaj bi pa druzga gledal, akcijskega k ne policistev, mal logike ane??? Mogoče pol tut zard tega nimajo težav z zaposlitvami...

Sam sprašujem se, k majo to une omejitve pr teku...me prov zanima če bi zdele polovica kafelcov lahko pretekla v tistem času, , sam limiti so pa dokaj nizki, no vsaj za moje sposobnosti...

no po logiki, bi mogu npr. 20-25 letnik mal hitrej tečt k pa 16 letni mulc, sej kko bi ga pa pol ujel sploh? No ja opozorilni strel mu preostane pa še un pendrek pa vse, pa pištola pa laufat, hmmm mal čudn vse skupi:D