Poglej enojno objavo
Staro 22.11.2006, 11:31
Barak Uporabnik Barak ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Barak
Član od: Feb 2006
Sporočila: 326
Privzeto Re: Iran uklonil ZDA

Citat:
Objavil-a 1knap
Nič bolj fanatični niso kot smo bili MI in Hrvati... edina razlika je v uporabljeni protioklepne tehnike...
Hezbolah ima očitno dovolj učinkovito, da lahko prebija vsak Izraelski oklep...

Žališ tako Slovence kot Hrvate!!! Sicer pa knapek, ta zadnji spopad z Hezbollahom bodo Izraelci tako drago prodali (kot vsako vojno do sedaj!!), da se teb niti približno ne sanja. Predvsem ameri, nemci ter britanci bodo spet plačeval mastne denarce. Ker trenutno (oz. zadnih 24 let) zlepa ne najdeš konflikta, kjer bi se na eni strani uporabljali najsodobnejša oklepna tehnika na drugi pa protioklepno!!

Citat:
Objavil-a 1knap
Zato je tudi zaustavil izraelsko kopensko ofenzivo... logično ...

Se ti spet blede. Če so reko Litani dosegli en dan preden je začel veljati premirje najberž niso bili ustavljeni!!

Citat:
Objavil-a 1knap
In sanje bojo postale resničnost čez dobrih 30 let saj nataliteta dela svoje v prid v Izraelu živečih Palestincev...
Knap preveč gledaš skozi evropske oči oz. kakor sem opazu si ti dost "nestrpen" do tujcev in njihovih "privilegijev".. evo Izralski model za tvoje težave!! ... res, da je bila rodnost pri izraelskih arabcih enkrat večja ampak tega so se Izraelci v Primerjavi z Evropejci zavedali in so jim to skenslal. Pač imel so podobne probleme, kot so v Sloveniji z Romi. Tam so naštancal 8 in več palestinčkov in se je dalo živet že samo od otroških dodatkov, če pa so šli še ene parkrat obrat olive je blo pa še boljš!! Prav tako so skrajne Plestinske skupine načrtno poročal Palestince z Gaze ter W.B. z izraelskimi palestinci no tud to so jim skenslal. Sicer pa so se tudi pogruntali, zakaj pa ne bi mi te arabce asimiliral če jih imamo že tolk tukaj (judje so že od nekdaj praktični ljudje). No in kaj je bil rezultat tega v zadnjem Libanonskem spopadu smo lahko videli enote Beduinov ter Druzov (čisti musliči), ki so se srčno borili za Izraelsko stvar!!,.. prav tako. vendar ne tako relavanten podatek je, koliko so dobile sedežev v knesetu, tri arabske stranke (bolj kot ne porazno)!!!

Nazadnje uredil Barak : 22.11.2006 ob 12:25.