Poglej enojno objavo
Staro 10.08.2009, 11:18
s@ma_j@ma Uporabnik s@ma_j@ma ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce s@ma_j@ma
Član od: May 2007
Sporočila: 146
Privzeto Re: Razlaga Razodetja, zadnje biblijske knjige (po W. Branhamu)

Citat:
Objavil-a Vernik Prikaži sporočila
Všeč mi je, kako razmišljaš s@ma_j@ma.
Bog je preko Branhama povedal, da je z denominacijami nekaj hudo narobe. Vodstvo cerkva in razna učiteljstva sicer trdijo, da vse delajo pod vodstvom Svetega Duha. Če bi bilo to res, zakaj potem reformacija. In to ne reformacija v malenkostih, temveč reformacija v samih temeljih verovanja.
Vemo pa, da se Bog ne spreminja. Ne spreminja tudi svoje poti. Cerkve pa se ves čas skozi stoletja spreminjajo in se prilagajajo napedovanju znanosti. Kakšna bedna slika. Potem pa oni pravijo, da je to samo duhovna rast. Če bi bila duhovna rast, potem ne bi bilo toliko ubitih nasprotnikov. Res ni čudno, da je toliko ateistov.
Citat:
Všeč mi je, kako razmišljaš s@ma_j@ma.
Bog je preko Branhama povedal, da je z denominacijami nekaj hudo narobe.
Verjamem, da je Bog tako povedal preko Brahmana in temu tudi ne oporekam, oporekam pa nadalje njegovemu nauku, ker ni v celoti skladen s svetim pismom. Če samo nekaj v vsej celoti ni prav, potem je vse skupaj za vreči v koš. V izjavah tega, ki ga resnično vodi Sveti duh, ne najdeš napak. To je vsa filozofija.
Citat:
Če bi bilo to res, zakaj potem reformacija. In to ne reformacija v malenkostih, temveč reformacija v samih temeljih verovanja.
To imaš prav!
Citat:
Vemo pa, da se Bog ne spreminja. Ne spreminja tudi svoje poti.
To imaš popolnoma prav, vendar če se pa to le zgodi pa kdo smo mi, da bi ukazovali Gospodu? Samo Gospod je popoln in vsemogočen - mi smo le ovčke - pastir je Gospod!
Citat:
Cerkve pa se ves čas skozi stoletja spreminjajo in se prilagajajo napedovanju znanosti. Kakšna bedna slika. Potem pa oni pravijo, da je to samo duhovna rast. Če bi bila duhovna rast, potem ne bi bilo toliko ubitih nasprotnikov. Res ni čudno, da je toliko ateistov.
No Jezusov duh se ne spreminja in se ne sme, kar pa se ostalega tiče, ali bi naj še sedaj hodili okrog tudi pozimi bosi, ali v sandalih in ogrnjeni v ovčjo kožo?
Duhovna rast ja, v globljem spoznavanju Boga ne pa kaj drugega.
Kdo pa so žrtve ubijalcev in kdo je ta ki ubija ? Pomisli malo ! Ubija hudobija - greh, ki ni izpovedan pred Gospodom, ki ni odpuščen. Žrtve so vedno duhovniki in nune in to največkrat katoliški, nekoliko redkeje protestantski... za pravoslavne pa dejansko, da nisem še zasledil pa najbrž tudi po njih hudič tolče.
Ateisti so bili vedno - tudi v Jezusovih časih. To je čisto normalno.