Poglej enojno objavo
Staro 21.08.2009, 21:03
Vernik Uporabnik Vernik ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 304
Privzeto Re: Razlaga Razodetja, zadnje biblijske knjige (po W. Branhamu)

Rad bi vas spomnil na učenca na poti v Emaus. Ona dva sta takrat začela spoznavati, da je njihov prijatelj, ki se jima je pridružil na poti, človek, s katerim so skupaj jedli, se pogovarjali, se družili, lovili ribe, ležali v gozdu in da je to izpolnilo vsako obljubljeno Besedo za tisti čas. To je bil sam Jezus Kristus. Hodili so deset kilometrov, predpostavljam, da jim je bilo kratkočasno. In ona dva sta približno šest ur poslušala pripoved o potrjenih preroštvih (malo dlje, kot smo jih mi navajeni pri službah in mašah).
V sedanjem času je postalo pozno. Prižgale so se večerne luči. Ljudje, zavedajte se, da je sedaj je isti čas. Prišla je večerna Luč. Hebrejcem 13:8, »On je isti včeraj, danes in za vedno.« Dogodki so postali jasni po preroštvu, takrat in isto danes. Večerna Luč je obljubljena po preroku Zahariji, 14:7. To naj bi ponovno odprlo oči pravim vernikom za dogodke, ki so danes v toku dogajanja. To je absolutno dokazano skozi preroštva, da smo mi v poslednjem času. Jezus prihaja. Jezus je tu.
On je dejal: »Prišli bodo dnevi, katere ne bomo mogli poimenovati ne noč in ne dan
In še je nadaljeval: »Ampak zvečer bo svetloba.« Torej, mi vemo, da sonce vzhaja na vzhodu in zahaja na zahodu. Zato je prerok dejal: »Tam bo dolgo, mračno vremensko obdobje, podobno kot – ne bo se moglo reči, ali je dan ali noč. To je na neki način mračen, turoben dan
Ampak, prerok je dejal: » Ponovno bo svetloba ob večernem času. Sin bo ponovno zasvetil, bo svetloba.« Isti Sin (S-o-n), ki je bil razodet v telesu v jutranjem času, tam pred davnimi časi nazaj, bo ponovno razodet sedaj v večernem času.
Primerjajte torej svetega Luka 17:30. »In tega dne, kot je bilo v dnevih Sodome (ob koncu sveta), v času, ko se bo razodel Sin Človekov.«
Svetloba bo ob večerni uri, pot do slave boš zagotovo našel.

O moj Bog! Ljudje, kje smo mi?
Narodi se lomijo, Izrael se prebuja. Znamenja, ki so jih preroki napovedali, so se uresničila, dnevi so poganom prešteti.

Zato bodite napolnjeni s Svetim Duhom, očistite svoje svetilke. Poglejte gor k Jezusu. Vaša odkupitev je blizu.
Ljudje, to je zastrašujoč in hkrati veličastni čas. Poglejte na stvari, ki so prerokovane, poglejte na stvari, ki se dogajajo. Poglejte na vsa preroštva, ki so se izpolnila s prerokom Branhamom, potem boste videli, zaradi česa je vse to. To ni neko fanatično pravilo. To je Bog, ki potrjuje svojo Besedo, čisto točno, tako kot vedno.

Nazadnje uredil Vernik : 21.08.2009 ob 21:10.