Poglej enojno objavo
Staro 28.06.2007, 20:41
Njuška Trap Uporabnik Njuška Trap ni prijavljen
Živa zmeda
Prikazne slike uporabnika/ce Njuška Trap
Član od: Dec 2005
Naslov: Vila Čira-Čara
Sporočila: 1.144
Privzeto Re: ciste na jajčnikih

Citat:
Objavil-a Be inspired Prikaži sporočila
Zanima me kolk je to nevarno, namreč, deklica ima 7cm dolgo cisto, operativni poseg je pač zadnja opcija, med tem časom pa veselo ham ham tablete - progesteron. Mojega mnenja o tabletah vam tukaj ne bom predstavljal, vem le to, da je sex wish totalno downhill..
Filat se s hormoni - ojoi!!!

Imam prijatelja, ki se pri Domančiču ukvarja z bioenergijo; ker imajo takih primerov malo morje, sem ga prosil za nasvet. Pravi, da je pri večini žensk to posledica težav s ščitnico. Ker tudi dovolj berem, sem zasledil povezavo med psihičnim vzrokom bolezni in samo boleznijo oz. težavo.

Glede cist je takole: Oseba si neprestano vrti star boleč film. Neguje bolečine. Napačna rast. Kot kaže se oseba nima dovolj rada.
Jajčnika pa sta točki ustvarjanja - ustvarjalnost.
Ščitnica - ponižane. Nikoli osebi ne uspe narediti tega, kar bi rada naredila. Sprašuje se, kdaj bo na vrsti.

Zanima me samo vaše mnenje, punce. Kaj ve mislite o vsem tem.
Včasih gre za čisto mehansko napako (ne vem, kako naj to drugače poimenujem, no), ki se je ne da odpraviti zgolj s spremembo miselnega vzorca (saj si govoril o tem, a ne?) - tako jo je dobro najprej odpraviti, saj s svojo prisotnostjo preveč blokira morebiten napredek, potem pa se lahko začne še drugačna adaptacija...

Isto je z bolečino; za drugačno funkcioniranje je potrebna določena distanca do bolečine, zato so painkillerji včasih fakin koristni - vsak pač ne obvlada avtogenega treninga, a ne?
Because, what's the difference?