Poglej enojno objavo
Staro 19.03.2010, 16:46
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950
Privzeto Re: odvajam se kajenja

Citat:
Objavil-a biba Prikaži sporočila
..mene najbolj v kajenje potegne jutranja kava,..skuham si kafe, vpalim cigaret, pol preberem vse spletne časnike, pa mail,..pa.bla..bla..pa, ko je čas, da grem imam v sebi liter kave in pol škatle čikov, ...neka glupa navada,...s spanjem imam nore probleme, ker ne morem spat do 2-3 zjutraj, vstanem pa spet 5-6,....takrat še vsi spijo, pa si krajšam čas s cigaretom in kufejem...
.alkota pijem ne, tako, da se vedno tolažim in iščem izgovor, da pa pol kadim pa lahko..
..če ne kadim par ur sem dobesedno napadalna, ..ne moreš verjet, dr jekill and mr hyde,..res,..Ne moreš verjet, da sem v trenutku tako agresivna, da bi za cigaret ubila, ....obliži mi ne pomagajo, torej jutri probam žvakače
..hvala Aldebaran
kavo zamenjaj za pravi čaj.. boš vidla ti ne bojo pasal čiki zraven... jest sem bil isti: obvezno kava in čik... ma pol vidiš, da je itak brez veze in se da kofe tudi brez čika spit... nisem pa nikoli bil napadalen al pa agresivn in tko... teli nicorrete žvaki res pomagajo...
maš softić varjanto z 2mg nikotina in hardkor sceno z 4 mg... vzami ta soft varjanto bo čist dovolj...

to bi bilo to... če se še kej spomnem pa javim... in še neki: verjamem vate in vem da ti bo ratalo!!!! tko da! evo moralna in ostala podpora je, zdej ap sam akcija... gud lak))

Tu mai nei nga toa e!!!