Poglej enojno objavo
Staro 23.04.2010, 18:23
ssedonj1
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto Re: Kje najti gonilnik?

Mimogrede, koliko prostora prib. potrebuje gonilnik? Trenutno imam 1.4 GB na C: disku.

P.S. Zdaj sem poskusil tole rambotovo varianto, pa se ni izšlo. Je sicer nameščal nek Realtek AC97 Audio Controller, vendar pa po samodejnem ponovnem zagonu glas še vedno ni deloval, še več, ob ponovnem zagonu windowsov se mi je pojavilo okno z informacijo, da se je sistem po resni napaki uspešno ovnovil. Ta audio controller je sicer nadomestil stari Multimedia audio controller, vendar pa je poleg še vedno stal klicaj. Po nasvetu sistema sem le-tega odstranil in s pomočjo čarovnika našel audio controller in postopek ponovil. Spet se je zgodilo enako. Zdaj se mi ob vsakem zagonu v orodni vrstici ponuja možnost, da je bila najdena nova strojna oprema, torej po namestitvi nedelujoči Realtek AC'97 Audio Controller.

P.P.S. Slowhand, po pritisku na pause/break tipko, se mi ponudita 2 možnosti; F2 kot BIOS Setup in F12 kot Boot Menu. Sicer sem pregledal oboje, pa nisem našel podatkov. Pregledal sem pa res temeljito. Imaš še kakšen drug predlog?

Nazadnje uredil ssedonj1 : 24.04.2010 ob 05:45.