Poglej enojno objavo
Staro 17.01.2019, 14:55
Win7 Uporabnik Win7 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2019
Sporočila: 3
Privzeto Re: Multicast, EPG, zadnja playlista + ostale

Citat:
Objavil-a ViolaMB Prikaži sporočila
šel sem v multicastu v Možnosti-Nastavitve, našel RTS SVET HD v seznamu kanalov in spremenil IP v 232.4.1.22:5002, ta je pa pravi, mi ga je en poslal prek zasebnega sporočila in zdaj deluje. drugo ti pa težko js kaj pomagam, bo mogu kdo drug. js mam verzijo multicasta 0.35.9.3 in kot so mi že tukaj večkrat svetovali da ko ti enkrat vse špila in dela normalno, pol nič več ne spreminjaj ali nadgrajuj ali česarkoli. nazadne sm recimo updatal VLC in mi takoj ni več nič delalo, sm bil takoj pol kak teden brez multicasta preden sm sploh ugotovu kaj je narobe...
Hvala za odgovor.
Tudi jaz sem naredil tako, da sem pogledal IP na BOXu od HBO kakšen je in pol spremenil v Multicastu ampak še vseeno zmeraj ni delovalo.. kazalo pa je da se pretako podatki z 6Mb ampak ni blo slike... A so HBO kanali zakodirani?

Ter ali ima kdo IP-je in Port za HBO HD kanale na optiki prosim naj napiše.. da še enkrat probam

Jaz imam sicer Multicast v0.36.0.0 ampak mi crasha vedno po par minutah pri Full HD kanalih, če jih gledam... Zato iščem MulticastTV.THJ.v1.0.4.21, ki baje da deluje najboljše od vseh.. Kontakt od avtorja programa pa ni mogoče nikjer dobit, ker je očitno zadeva zastarala...
Odgovorite s citatom