Poglej enojno objavo
Staro 20.09.2005, 21:10
Duh Uporabnik Duh ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Duh
Član od: Sep 2003
Sporočila: 1.372
Privzeto

Nimam pojma...govorim iz lastnih izkušenj iz pred par let...

Nikjer nisem dobil boljših in bolj natančnih informacij, kot pa na wasteels, ki so včasih imeli svoj sedež na Ljubljanskem kolodvoru...

iskal sem najbolj ugodne karte za pot LJ - Palermo...na uradnih šalterih so bili precej neprijazni in sem se premaknil par metrov k tej agenciji...včasih je not delal (al celo lastnik) en gospod, ki ni bil več ravno mlad...vzel si je čas, poizkal vse variante, ki so se razlikovale po cenah...povedal mi je kje lahko pričakujem gužvo, kje se lahko "švercam" , če si upam..svetoval kako z rezervacijami...skratka izkušen maček mi je dal ogromno dobrh napotkov za na pot...karta, ki sem jo vzel pri njemu, je bila občutno cenejša od karte (pa se nisem švercal), ki so mi jo ponudili na uradnem SŽ pultu ...pa še ura odhoda iz LJ je bila bolj primerna, kot pa tista, ki so mi jo ponudili na uradnem pultu...ti so celo trdili, da se da iz lj do pa prit samo ob enem terminu, kar pa sploh ni bilo res...

probaj tam pri wasteels, če je tisto gospod še vedno tam si zmagala, pa tu če ne kupiš karte...ker mu ni težko pomagat!