Poglej enojno objavo
Staro 10.06.2005, 22:15
Beg Uporabnik Beg ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Beg
Član od: Apr 2005
Naslov: Nova Gorica
Sporočila: 63
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Tankard

Se strinjam... Ni dolgo nazaj, ko sem dejal, da imajo rdeci letos v resnici sreco, ker ima tudi Minardi Bridgestone, sicer bi se otepali se z njimi. Sicer nimam casa, da bi pogledal nazaj, ampak nekje okrog leta 1980 sta McLaren in Ferrari zasedla 9. in 10. mesto v konstruktorskem prvenstvu. Izgubljeno leto ne pomeni nicesar za formo mostva v naslednji sezoni. Se strinjas? Tudi sam sem ze imel leta 1994 McLaren (kot karavan hehe) za odpisanega, pa ga poglej danes. Svaka mu cast> stroj na mestu.

l.p.

dirka bo!!!!

Večji sem od Kristusa.

FIA je naredila konec McLarnu,to je bilo tam nekje leta 1999,kadar je prepovedala vporabo BERILIJA (mislim da je bil to dogovor med FIA ter Ferrari,ker oni ga skoraj niso nič vporabljali!),kateri se je vporabljal za izdelavo ohišja motorja.Super lahek materijal vendar ekstremno trd,samo bil je problem,da kadar je prišlo do eksplozije motorja ter vnetja je postal radioaktiven in strupen. Ferrari ni imel teh problemov ker ga je vporabljal v zelo majhnih količinah,McLaren V10 pa je bil popolnoma iz BERILIJA.Zato tudi pet ali šest let eksplozij,problemov,nevzdržljivosti Mercedesevih V10!Končno je tudi tega definitivno konec......pot do ponovnih zmag je bila dolga......pa vendar dočakana!

---------------------------------------------------------
Biti normalen je največji uspeh!!!