Poglej enojno objavo
Staro 16.11.2008, 17:48
zagor.tenej Uporabnik zagor.tenej ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jun 2008
Sporočila: 119
Privzeto Re: Amino bye-bye?!

Citat:
Objavil-a robida Prikaži sporočila
Zagor.tenej,zgleda da ti ne znaš drugega kot citirat tuje poste.Napiši kaj pametnega,kaj takega kar spada v to temo,če ne prenehaj s takšnim pisanjem ki ni nobenemu v pomoč.
Ej, malina, a bi ti to pisal kaj pišeš, če bi imel Amino? Ne, mislim, da ne bi...

In nehaj tvezit o naprednih tehnologijah, ki jih uvaja SIOL, ker ni osvojil niti navadnega DVD standarda, ki je star 15 let. Ko bo sposoben zagotovit sliko priemerno DVD kvaliteti bom jaz zadovoljen, do takrat pa je Amino naprava, ki krepko presega vse kar SIOL ponuja. Kdo te rabi videoteko in razne kamine...halo?

Danes si je vsak te filme, ki jih majo gori, pogledal že pred par leti... Mene zanima samo kvalitetna slika, ki naj bo vsaj taka, kot jo ponuja UPC digitalna in nič več...in Amino vse to zmore. Pa ne mi zdaj ti o MPEG-4, na optiki ni potrebe po tem...

Lp

p.s.

Aja, da te še malo dregnem glede sposobnosti SIOL-a in kavlitete Sagema:

Od augusta ni več zvoka na SAT 1 preko HDMI, ker je zvok DD 5.1. SIOL ni spospoben peljat dva streama do uporabnika, navaden stereo in DD 5.1, SAGEM pa nima možnosti, da uzbereš stereo preko HDMI...

Odgovor SIOL-a: Vemo za problem, a nimamo rešitve.... hahaha...svašta.

Nazadnje uredil zagor.tenej : 16.11.2008 ob 17:53.
Odgovorite s citatom