Poglej enojno objavo
Staro 04.02.2009, 10:09
Whitezero Uporabnik Whitezero ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Whitezero
Član od: May 2004
Naslov: Vis Uban
Sporočila: 194
Privzeto Re: Razlaga Razodetja, zadnje biblijske knjige (po W. Branhamu)

Hvala za odgovore drstane8, se mi je zdelo, da Vernik ni ravno pošten s svojimi razlagami.

Lahko bi uporabil kar tale izraz: Maske so padle (ko se je ugotovilo od kje črpa informacije).

Sicer pa to za mene ne pomeni dosti, ker sem ateist, nekdanji kristjan, ki je uvidel vso resničnost religij in vere in ob čednem kupu dokazov opustil nesmiselno verovanje.

Veš Vernik, nihče se ti ni zarotil proti tebi, ne jaz, samo skušamo ti odpreti tvoje misli, ker si pozabil misliti in delati samostojno. A očitno se temu upiraš in je bolje, da živiš v svetu lažne utopije, lažne ideje.

Verjemi mi meni je veliko bolj hudo gledati ljudi, ki se obračajo k božanstvam in zanemarjajo resnične probleme. Če bi vsi odprli oči bi namesto tega dejanja izbrali drug višji cilj - da se izboljšajo in izboljšajo svoj planet v tej smeri, da ga manj uničujejo.

Človek bi bil tako veliko bolj človeški, kot pa je trenutno z religijami/verami/politiko.

Evolucijsko gledano bi bil to nov preskok.
Tako pa ostajamo v miselnosti bolj ali manj primitivni, tehnologija pa divje napreduje. Če se miselnost ne bo spremenila se bo znala zgoditi ena futuristična vojna v kateri bo miselnost enaka, bitke pa se bodo dogajale v vesolju in žrtev bo čedalje več, tudi škoda ekosistemu bo ogromna.

Sami si kopljemo jamo, le sprememba miselnosti, dvig našega obnašanja nas bo rešila pred pogrebno jamo.

"Hallowed are the Ori!!!" :cool2: