Poglej enojno objavo
Staro 28.06.2009, 08:35
drstane8 Uporabnik drstane8 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2009
Sporočila: 155
Privzeto Re: Razlaga Razodetja, zadnje biblijske knjige (po W. Branhamu)

Dragi vernik,

v tem Branhamu si bova vedno nasprotna, na povsem nasprotnih bregovih. JAz sekt ne prenesem, njega pa še zlasti ne. To sem občutil zlasti v ZDA, kjer je v vsaki večji ulici po več deset sekt... in vsaka uči drugače. Čista zmeda torej. Kristus pa je molil "da bi bili VSI ENO", kakot Ti, Oče v meni in jaz v Tebi, da bi bili popolnoma ENO." Sekte nasprotujejo tej osnovni Kristusovi volji! Narejene so po človeških željah, pristranosti in nespameti.

Mi, ki smo v Kristusovih Cerkvah, smo seveda ponosni predvsem na Biblijo in tudi vse naše teologije in vse delo Duha znotraj Cerkva skozi vso zgodovino, do danes. Želimo, da se napake, ki so bile storjene v preteklosti, ne bi ponavljale. To čiščenje pa je delo Duha, tako kot vsi ostali darovi in vse ostale službe, kot razodeva Pavel; torej "ne s silo, ne z močjo, ampak v Duhu in resnici!"

Ostajava torej daleč vsak k sebi! Mi pač ne beremo in NIKOLI ne bomo brali Biblije z Branhamovo pametjo, ampak v moči Duha in "modrosti, ki je od zgoraj"... "in ni pozemeljska!"

Zdravstvuj!

Nazadnje uredil drstane8 : 28.06.2009 ob 08:41.