Poglej enojno objavo
Staro 15.11.2013, 13:04
vojmes Uporabnik vojmes ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2013
Sporočila: 11
Privzeto Račun Telekoma-Siola da te kap

]Pozdravljeni,

Od Telekoma sem dobil račun in bi me skoraj kap. 15.10. 2013 sem se priključil na optiko, oz. OŠO, pred tem pa sem bil na bakru. Zdaj sem dobil račun in vse lepo in prav ampak,ti računovodski geniji so mi zaračunali izgradnjo hrbteničnega omrežja OŠO, ki nima nobene veze z njimi in sem vse stroške poravnal GVO, ki je bil pač izvajalec del. Pa to še ni vse. Ta isti znesek bi mi moral Telekom po pogodbi vrniti in to v 6 meecih, tko je bilo napisano v akciji, geniji pa mi gredo zdaj to zaračunat.
Ko sem klical na 080 8000 sem čakal ko nor pol ure, pa 20 minut in ko sem dobil operaterja sem mu povedal zakaj se gre in normalno on lahko samo napiše in za njega je zadeva rešena. Potem sem danes klical na reklamacije Telekoma in kaj se mi zgodi, dobim zvezo, po dolgem zvonenju nekdo dvigne telefon, pusti telefon nekaj časa dvignjen in ga poklopi. Ko sem čez nekaj časa ponovil postopek pa se sploh niso več javili. 6 let sem bil na bakru pri SIOL-u in sem bil zadovoljen, zdaj pa tole.
Napisal sem reklamacijo, sam problem je v tem, da imam račun na trajnik in bo račun sknjižen, potem pa se bom moral preganjati za svoj denar. Še bol smešno pa je to, da so mi izgradnjo omrežja vpisali v bonus in če si bom slućajno upal prekini pogodbo z njimi, bom moral še enkrat plačat izgranjo hrbteničnega omrežja.
Zanima me če se je to še komu zgodilo, ki ima OŠO omrežje, ali sem bil te sreče deležen samo jaz. Upam da tale forum berejo ljudje iz Siola, oz. Telekoma.

Nazadnje uredil vojmes : 15.11.2013 ob 13:12. Vzrok: Spremenjen naslov teme
Odgovorite s citatom