Poglej enojno objavo
Staro 13.09.2006, 11:48
azrael Uporabnik azrael ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce azrael
Član od: Aug 2006
Sporočila: 32
Privzeto Re: prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice

Bobi: ja....sam ni tko misljeno. mladici so resnico potomci vrhunskega legla, to ne morem rect. tudi lastniki so super, sam pr men ni nardilo klick ...sj ves k ti srce rece to je to...drugace pa jih lahko dalje priporocim. sem se tudi pozanimala pri rejcih starsev od mame (torej pri Zoyciku) o njih in imajo samo lepo za povedat. sam pac srcek ni zraven pr men

drugace pa OPOZORILO:

danes sem klicala oglas nemskega bokserja telefonska stevilka: 040/ 79 68 52
v oglasu imajo napisano : mladici, svetlo rjave barve, zelo lepi, so mali navihancki (kiri pa niso) in priljubljeni ( ce je pravi rejec, kteri pa niso), cena po dogovoru (ja ce bi blo tko ja).

No jaz jih poklicem in moje prvo vprasanje je vedno ce se imajo samicki in katere preglede bodo prejeli in katera cepljenja, kdo so starsi in kaj je cilj njihove reje.
1.) Starsi: vprasam ce ima rodovnika....
Odgovor: oce ima rodovnika, mati je pa zelo lepa (kak odgovor je to lepo prosim! lepota je relativna, in normalno da je vsakemu svoj pes najlepsi)
2.) pri pregledih (slikanjih kolkov ! OBVEZNO! , pazite to pri nakupu...bokser mora imeti obvezno slikane kolke) sem jo vprasala ali bodo imeli slikane kolke, hrbtenico in pregled srca.
Odgovor: to boste sami nardili pri nas tega ne delajo smo iz brezic, to pa pocnejo samo v ljubljani
ta odgovor mi je ze vse povedal!!! in pol zenska nadaljuje: nasi mladici so zdravi, ne rabimo mi tega.
vljudna kot sem, sem ji htela dopovedat da je to obvezno s strani lastnika, ker ne more ona prodajat macka v zaklu. Njen odgovor: zdravi so.
ja super, lohk zgledajo zdravi na zunaj, kaj se pa pri njih dogaja telesno pa pojma nimajo...
in nadaljuje: imamo vec psic in so vsi psi zdravi....AHA A CLUE!!!! spet en od tistih gnilih rejcev k stepa legla enega za drugim!!!
cilj njene reje mi je bil takoj jasn kt beli dan in nisem vec zelela imeti opravka z njo...
na koncu mi "gospa" zabrusi: pol pa dalje klicite in najdite enega k bo tok neumn da bo vozu pse v ljubljano na slikanje s tem si je zasluzla mesto v tem forumu!

NE KUPUJTE BOKSERJA PRI NJIH, ZAL VAM BO!!!!! (upam - za pse - da se bojo spametoval in zacel malo bolj odgovorno ravnati s svojim narascajem in psicami!)

Nazadnje uredil azrael : 13.09.2006 ob 14:54.