Poglej enojno objavo
Staro 30.12.2006, 14:59
DrOnyx Uporabnik DrOnyx ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce DrOnyx
Član od: Dec 2005
Naslov: New Zeland
Sporočila: 531
Privzeto Osebnost Leta 2006

Predlagam, da za leto 2006 izberemo osebnost na slovenskem, ki mu je dala najglobji pečat.

Ker se o politikih govori mnogo preveč in se vtikajo praktično povsod sem sam zato, da tokrat izberemo nekoga iz gospodarstva in zato imam sledeče tri predloge (tako imenovan VELIČASTNI TRIS):

Žiga Debeljak MERCATOR

Žiga je nomenklaturi dokazal, da seveda ne velja rek, da lahko zgolj Janković ukroti najboljšega soseda. Kljub mladosti je dokazal, da police v mercatorjev trgovinah niso ostale prazni in tudi kupci niso množično odšli k konkurenčme Hardiju ali Spinu.

Marko Kryžanowsky PETROL

Marka sem na ta seznam uvrstil predvsem zato, ker ga je dr. Drnovšek, kljub svoji očitno še nedokončani Popolni preobrazbi imenoval za TRGOVCA Z AVTOMOBILI, kar je seveda žalitev za vsakega resnega podjetnika. Sicer ga na seznamu ne bi bilo, ker tako podjetje, ki ima tak položaj na trgu, lahko nenazadnje, če bi J.J. seveda to dovoli, prevzamem v upravljanje tudi sam. Kljub vsemu je Marko dokazal, da črpalke kljub temu, da nomenklature ni več, ne ostajajo suhe.

Andrej Lovšin INTEREVROPA

Gospod Lovšin je izmed mojega VELIČASTNEGA TRISA kandidatov najizkušnejši gospodarstvenik, ki pa je na začetku mandata žal preveč pohitel z vero v lastno podjetje in prehitro kupil delnice. Sedaj je to napako popravil in doniral na Ruleto ljubljanske borze po poročanju medijev

916.400 evrov

S tem je seveda nomenklaturi dokazal, da niso samo oni tisti, ki lahko razpolagajo z denarjem in so pripravljeni investirati v gospodarstvo, s tem pa je tudi dokazal veliko zaupanje v stabilnost slovenskega borznega balona.

Sam sem gospoda spoznal v živo samo enkrat MIMOBEŽNO v službi in sem bil presenečen v vseh pogledih. Ravno zaradi takšnega zaupanja v lastno podjetje, kot ga je z to donacijo pokazal gospod Lovšin ga predsedniški kandidat razglaša za:

PO MNENJU PREDSEDNIŠKEGA KANDIDATA DR. ONYXA JE OSEBNOST LETA 2006

ANDREJ LOVŠIN

NI VAŽNO ČIGAV JE,
SAMO DA JE NAŠ.
Janez Janša

kaj pa menite Vi?

Sponzor teme je:
Podmladek NOMENKLATURE

Nazadnje uredil DrOnyx : 30.12.2006 ob 15:19.