Poglej enojno objavo
Staro 08.05.2007, 19:28
55 Uporabnik 55 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 109
Privzeto Re: prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice

MARIJA
031/847-553

Imava mucko, ki je bila pobrana skupaj z bratcem (bratec je že
oddan)pred šolo Ledina. Po informacijah osebe, ki jih je hranila so se neki
delavci, ki so delali v bližini znesli nad mačjo družinico. Dva mladička so
pokončali, dva, se pravi Medija in Medko pa zaznamovali za celo življenje. Medi,ki je (po okrevanju) že oddan je imel zlomljeno nogico in poškodovan gobček, spodnja ustnica mu je dobesedno visela dol, na veterini so naredili kar so lahko.Zašili so mu ustnico in nogico povili, po treh tednih je lepo okreval,čeprav bo čeljust ostala zamaknjena, ampak je vseeno dobil posvojitelje. Osvojil jih je s svojo radoživostjo in prijaznostjo. Medka njegova sestrica je pa ostala
brez desnega učka. Ona je bila zelo, zelo plaha in nezaupljiva, šele v petek toje 4.5.2007 smo jo uspeli spravit na kliniko, kjer so ji uček operirali in ga zašili sedaj mora okrevat in potrebuje svoj prostor. Vendar ne samo zaradi očeska, ampak čez en mesec jo bomo dali testirat za levkozo (bila je v stiku ne sicer v tesnem z mucko,ki ima levkozo). Trenutno je nastanjena na veterini. Tako zelo rada bi jo
spravila nekam, kjer bi imela več prostora in mir, saj tam je v nenehnem
stresu. Ona je zelo mila vendar na smrt prestrašena. Presrečna in zelo, zelo vesela je mojih obiskov. Tako zelo rada bi jo imela pri sebi, saj mi zaupa, vendar imam v enosobnem stanovanju že pet muconov, pa še izolirana mora biti.

Če bo kakršna koli svetla lučka za "MOJO" Medko bom z veseljem poskrbela za vse stroške in hrano. Samo, da bi bila (vsaj začasno)pri nežnem in ljubečem človeku.