Poglej enojno objavo
Staro 28.12.2008, 15:39
kapara Uporabnik kapara ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce kapara
Član od: Nov 2003
Naslov: Ponosen sem, da sem Štajerc
Sporočila: 13.142
Privzeto Re: Čemu zastonjkarski turizem v Čadu ?

Citat:
Objavil-a treznoglav Prikaži sporočila
Pred kratkim smo lahko prebrali kako je skupina funkcionarjev iz obrambnega ministrstva oz slovenske vojske odletela na obisk k slovenskim vojakom v Čad.
Saj bi bil kar ganjen nad skrbjo funkcionarjev za naše vojake na misiji, ko ne bi vedel. Prav sedaj, ko so v SLO mrzli sivi in megleni dnevi je tam namreč pravo nasprotje. Ni prevroče, je ravno prav, ni bojev in ni nobene nevarnosti, ne za vojake in ne za obiskovalce.
Ko je že toliko govora o krizi in potrebi po varčevanju, naj to velja povsod in čimbolj za vse. Funkcionarji naj ostanejo doma, oz naj gredo, če jim je toliko do tega, na izlet v tople kraje na lastne stroške.
Pa še to. Današnje Delo piše, da se bosta vojaška inštruktorja v Irak vrnila samo še po prtljago. Mar se jima je res toliko mudilo domov, da nista utegnila napolniti in odnesti lastne potovalke?
Več varčnosti je tisto, kar potrebujemo v novem letu in vseh naslednjih letih.
Brez skrbi, vlada, njihovi priskledniki in ostali okrog vlade so nas skozi vodili za nos in tako bo tudi zdaj in v prihodnje.
Raja pa njihovim obljubam (lažem) verjame.