Tema: Varen dom
Poglej enojno objavo
Staro 08.03.2011, 09:14
Shine Uporabnik Shine ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2010
Sporočila: 6
Privzeto Re: Varen dom

Sem pričakoval, da bo že kakšna debata tukaj na forumu, pa še čisto nič. Kaj to pomeni, da še noben Slovenček ni zagrizel v to jabolko "varni dom"?

Imam pa vprašanje za Siol. Za kaj se pravzaprav plačuje mesečna naročnina 8€ (osnovno) oz. 8 + 6 = 14€ (osnovno + video)? Glede na to, da moraš opremo itak kupiti, signalizacija pa gre preko GSM providerja ali SMTPja, ki je ali pa niti ni nujno Siolov (pa tudi če je, to naj ne bi bilo plačljivo). Gre vsa mesečna naročnina samo za hostanje na spletnem portalu??? Ker drugih storitev od Siola jaz tukaj ne vidim (priključiš sam, napelješ sam, nastaviš sam, spremljaš sam...). Za prenos podatkov se uporabi obstoječa internetna povezava. Naprave plačaš sam - ali so morda subvencionirane? Se pravi gre 14€ vsak mesec samo za razvoj spletnih strani in vmesnika ter za možnost ogleda posnetkov kamer in za prostor za hranjenje sporočil in posnetkov. Sem kaj bistvenega spregledal? Nekako mi računica ne štima... pa najbrž glede na odziv na tem forumu niti nisem osamljen.

Nazadnje uredil Shine : 08.03.2011 ob 18:14.
Odgovorite s citatom