Poglej enojno objavo
Staro 18.12.2008, 13:05
Rocky__ Uporabnik Rocky__ ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 56
Privzeto Re: Rdeča luč Hrvaški na poti za EU, kaj pomeni

Slovenija je zaradi zelja Italije in Avstrije ob vstopu v unijo veliko popuscala in celo spreminjala ustavo! Hrvaska pa zeli, da clanica unije popusca njim.
Dali smo Hrvaski dovolj casa da resimo nesporazume okrog meje medsebojno.
Ker ni slo se bo pac vmesala EU. Nase ozemlje se je ze prevec razprodalo po 2. sv. vojni in tudi prej. Hrvaski politiki so mislili ves cas da nas bodo izsiljevali, ker nimamo j...c da bi jih pritisnili. E moda imamo in zdaj imate kaj ste iskali. Zelim da nasa politika vztraja pri tem kar je zacela. Kar je vase nocemo, nasega pa NE DAMO!

Hrvatje ne placujejo za razgradnjo NEK a veselo notri "delajo" in se sklicujejo na pravico da je polovica zaposlenih Hrvatov, ceprav sem na lastne oci dozivel da ne delajo notri nic drugega kot cakajo penzijo (vsaj 80 % je taksnih). Ne spostujejo nobenih dogovorov in vsak razumen clovek (pa magar Hrvat) mora videt kdo resnicno bremza vstop Hrvaske v EU. To so dragi Hrvatje vasi politiki ki ne spostujejo podpisani sporazumov. V Evropi pa je to bistveno!
Jaz bom se naprej veselo hodil na Hrvasko morje saj mi je tam zares lepo. Ni krivo morje ter turisticni delavci tudi ne ce imate za politike prevarante.

Hvala in LP!